Robert Lewandowski POŻEGNAŁ Diego Maradonę! Wyraźny gest polskiego mistrza

2020-11-26 8:10 md
Holstein Kiel - Bayern TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Puchar Niemiec Holstein Kiel - Bayern STREAM ONLINE LIVE Bayern w TV dzisiaj Na jakim programie Puchar Niemiec 13.01.2021
Autor: East News Holstein Kiel - Bayern TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Puchar Niemiec Holstein Kiel - Bayern STREAM ONLINE LIVE Bayern w TV dzisiaj Na jakim programie Puchar Niemiec 13.01.2021

W środę świat piłki nożnej okrył się żałobą po tym, jak w wieku 60 lat zmarł Diego Maradona. W zasadzie wszyscy przedstawiciele futbolu postanowili pożegnać Argentyńczyka za pomocą publikacji w swoich mediach społecznościowych. Nie inaczej było także i w przypadku Roberta Lewandowskiego, na którego koncie na Instagramie pożegnanie pojawiło się po meczu Ligi Mistrzów z Salzburgiem.

Od strony piłkarskiej środa była dla Roberta Lewandowskiego z pewnością udana. Jego Bayern Monachium wygrał bowiem 3:1 z RB Salzburg i wywalczył awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Sam "Lewy" zaś zrównał się z Raulem na najniższym stopniu podium w historycznej klasyfikacji strzelców Champions League. Polak może mieć zatem ogromne powody do zdowolenia, zresztą jak... w zasadzie zawsze w roku 2020, pełnym dla niego wielkich sukcesów.

Są wyniki SEKCJI ZWŁOK Diego Maradony! Wszystko jasne, zabiło go OKROPNE schorzenie

Główną informacją piłkarską środy była jednak śmierć Diego Maradony w wieku 60 lat. Przedstawiciele każdego obszaru świata futbolu żegnali Argentyńczyka w swoich mediach społecznościowych. Nie inaczej postąpił także Robert Lewandowski, na którego koncie na Instagramie stosowna relacja została opublikowana niedługo po zakończeniu pojedynku w Champions League z Austriakami.

Robert Lewandowski pożegnał Diego Maradonę
Autor: Instagram / Robert Lewandowski Robert Lewandowski pożegnał Diego Maradonę

Odejście Diego Maradony doprowadziło do niepowetowanej straty w świecie piłki nożnej i tak wybitny przedstawiciel futbolu jak Robert Lewandowski z pewnością doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek
Najnowsze