Super Sportowiec Czerwca: czekają nagrody

i

Autor: SE Super Sportowiec Czerwca: czekają nagrody

Rusza plebiscyt Super Sportowiec Czerwca. Za głosowanie czekają nagrody!

2021-07-01 15:04

Plebiscyt "Super Expressu" Super Sportowiec Czerwca to kolejna okazja dla kibiców, by nagrodzić swoich ulubionych sportowców za postawę w ciągu ostatnich czterech tygodni. Nagroda czeka nie tylko na tego najlepszego zawodnika, ale także... część kibiców. Ci także mogą otrzymać wyróżnienie! Na głosujących czeka nagroda finansowa - i to nie mała! Grzech nie skorzystać.

Nie ma takiego drugiego plebiscytu w Polsce! W konkursie Super Sportowiec Czerwca głos kolejny raz oddajemy kibicom. To oni spośród wyłonionej trójki wybierają najlepszego zawodnika z naszego kraju z ostatnich tygodni. Wiele osób liczyło, że w czerwcu popiszą się przede wszystkim nasi piłkarze podczas Euro 2020. Tak się jednak nie stało, stąd brak jakiegokolwiek reprezentanta piłki nożnej w czołowej trójce. Na kogo postawiliśmy tym razem? Super Sportowca Czerwca wybierać będziecie z grona trzech wybitnych jednostek: Bartosza Kurka, Pawła Fajdka i Sobiesława Zasady.

Głosowanie na Super Sportowca Maja rozpocznie się już 1 lipca. Aby wskazać swojego faworyta trzeba wejść TUTAJ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. 14 lipca ogłosimy najlepszego Waszym zdaniem sportowca maja. Laureata spośród głosujących ogłosimy 15 lipca.

Na nagrodę mogą liczyć także kibice. Głos oddany w plebiscycie na Super Sportowca Czerwca przybliża Was do zgarnięcia nagrody finansowej. Musicie oddać głos oraz w ciekawy sposób uzasadnić swój werdykt. Dla głosujących przewidzieliśmy gratyfikację w wysokości 2000 złotych!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze