Bartosz Kurek

i

Autor: CyfraSport Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj ME Polska - Serbia GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj ME O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 4.09

Super Sportowiec Czerwca: zagłosuj na Bartosza Kurka i wygraj pieniądze!

2021-07-01 13:14

Bartosz Kurek ma szansę na wygranie plebiscytu Super Sportowiec Czerwca. Po raz kolejny "Super Express" zaprasza do wspólnej zabawy. Nasi czytelnicy wybiorą najlepszego zawodnika lub najlepszą zawodniczkę minionego miesiąca. W finałowej trójce znalazł się siatkarz reprezentacji Polski Bartosz Kurek. Oddając głos na niego lub inną kandydaturę, stwarzacie sobie szansę na wygranie 2000 złotych!

Bartosz Kurek według redakcji sportowej "Super Expressu" zasłużył na nominację w plebiscycie Super Sportowiec Czerwca. To właśnie on był jedną z największych gwiazd reprezentacji Polski podczas Ligi Narodów rozgrywanej w Rimini, podczas której Biało-czerwoni zdobyli srebrny medal. Jeden z liderów kadry prowadzonej przez Vitala Heynena o miano najlepszego polskiego sportowca minionego miesiąca powalczy z lekkoatletą Pawłem Fajdkiem i kierowcą rajdowym Sobiesławem Zasadą.

Jak zagłosować na Bartosza Kurka? Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, zaznaczyć jego nazwisko i zostawić dane w formularzu. Warto to zrobić, ponieważ jedna osoba spośród głosujących zostanie nagrodzona aż dwoma tysiącami złotych!

Głosowanie na Super Sportowca Czerwca trwa od 1 do 12 lipca. Zwycięskiego zawodnika bądź zawodniczkę ogłosimy 14 lipca. Nagrodzonego głosującego przedstawimy 15 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze