Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Zrobi karierę?

Syn Czesława Michniewicza poszedł w ślady ojca! Ma nową pracę, zobaczymy go na ławce trenerskiej!

2023-05-23 12:32

Czesław Michniewicz nie znalazł jeszcze zatrudnienia po swojej przygodzie z reprezentacją Polski, jednak jego syn usiądzie na ławce trenerskiej polskiego klubu! Okazuje się, że Mateusz Michniewicz przejmie rolę asystenta w drużynie, która walczy o utrzymanie w II lidze.

Czesław Michniewicz nie może jeszcze znaleźć zatrudnienia po tym, jak podziękowano mu za współpracę w reprezentacji Polski. Nazwisko szkoleniowca przewijało się co prawda wokół kandydatur do objęcia Dynama Kijów, Aberdeen FC, czy też reprezentacji Chile, jednak jak na razie nie ma żadnych przesłanek, aby mówić o tym, żeby podjął w najbliższym czasie jakieś nowe, trenerskie wyzwanie. O ile jednak były selekcjoner jest bez pracy, o tyle jego syn zaczął swoją przygodę trenerską i będzie na ławce trenerskiej klubu z II ligi polskiej. Wszystko zostało potwierdzone.

Syn Michniewicza poszedł w ślady ojca. Został asystentem w polskim klubie

Mateusz Michniewicz jako trener pracował w ostatnim czasie z juniorami Arki Gdynia i w juniorach Raduni Stężyca. Teraz, u nowego szkoleniowca klubu występującego w II lidze, Szymona Hartmana, Michniewicz został asystentem. Klub walczy o pozostanie w rozgrywkach II ligi. O to aby pozostać na tym poziomie rozgrywkowym w przypadku Raduni mogą decydować dwa nadchodzące mecze klubu - z Pogonią Siedlce na wyjeździe i ze Stomilem Olsztyn u siebie.

Sonda
Jak oceniasz kadencję Czesława Michniewicza w reprezentacji?
Najnowsze