Szwagierka Artura Boruca wzięła ślub! Wyjątkowe chwile w rodzinie piłkarza Legii Warszawa

2022-05-19 10:24
Ines Mannei, Sara Boruc i Artur Boruc
Autor: Instagram Ines Mannei, Sara Boruc i Artur Boruc

Artur Boruc jest już u schyłku swojej bogatej piłkarskiej kariery. Wiele szumu wokół piłkarza wywołuje fakt, że żegna się on z grą w dość nietypowych okolicznościach, bo od 21. kolejki Ekstraklasy nie znalazł się w kadrze meczowej Legii. Boruc mógł jednak bawić się na imprezie weselnej swojej szwagierki, która wyszła właśnie za mąż. To było wielkie wydarzenie w rodzinie Sary Boruc.

Sara i Artur Borucowie to jedna z popularniejszych par w świecie polskiego sportu i show-biznesu. Boruc to jeden z najlepszych polskich bramkarzy ostatnich lat, choć wiadomo, że w tym momencie jego kariera niemal już przeminęła. Sara Boruc z kolei zajmuje się modą, a jej kolekcje zyskują popularność nie tylko w Polsce, ale też i za granicą. Teraz para miała okazję do wielkiego świętowania, bowiem siostra Sary Boruc, Ines Mannei, wyszła za mąż!

Aleksandar Vuković nie gryzł się w język. Padły dobitne słowa, solidnie oberwało się Borucowi

Sara Boruc świętowała ślub siostry

Sara Boruc jest blisko związana ze swoimi siostrami. Łączą je nie tylko więzi rodzinne, ale też sprawy zawodowe, bowiem wspólnie prowadzą one biżuteryjny biznes. Sara i Nadia wyszły za mąż już wcześniej, a teraz przyszedł czas na trzecią z sióstr, Ines. Wyszła ona za Cezarego Lecha i jak podaje portal Pudelek.pl, ukochany Ines Mannei zajmuje się branżą marketingu internetowego.

Kuriozalny powód absencji Boruca w bramce Legii! Trener Vuković uchylił rąbka tajemnicy, aż trudno w to uwierzyć

Całe wydarzenie siostry relacjonowały m.in. na swoich profilach w mediach społecznościowych. Siostra Sary Boruc postawiła na suknie ślubną z odważnym dekoltem, a z kolejnych relacji na Instagramie wynika, że później wszystkie trzy siostry postawiły na dużo mniej oficjalne kreacje. Oczywiście, na przyjęciu pojawiły się także dzieci Sary i Artura Boruców. Żona polskiego bramkarza zadbała, aby pociechy prezentowały się równie stylowo, co ona i jej siostry.

Sara Boruc i jej siostry
Autor: Cyfra Sport Sara Boruc i jej siostry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze