Artur Boruc

i

Autor: CyfraSport Artur Boruc w Legii Warszawa

Kuriozalny powód absencji Boruca w bramce Legii! Trener Vuković uchylił rąbka tajemnicy, aż trudno w to uwierzyć

2022-05-08 12:47

Kibice Legii Warszawa nie mieli okazji oglądać Artura Boruca na boisku od czasu, kiedy obejrzał czerwoną kartkę za swoje kuriozalne zachowanie w meczu PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań, czyli od połowy lutego tego roku. Wielu fanów mogło zastanawiać się, dlaczego doświadczony bramkarz nie znajduje się w kadrze meczowej. Jak się okazuje, powodem takiego stanu rzeczy ma być spór o to, kto ma zapłacić karę nałożoną na piłkarza za jego wybryk.

Artur Boruc w czasie swojej kariery niejednokrotnie udowadniał, że potrafi postawić na swoim nawet w sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że potwierdził to również tym razem. Po tym, jak bramkarz Legii Warszawa obejrzał czerwoną kartkę w meczu PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań, Komisja Ligi postanowiła wlepić mu karę w wysokości 25 tysięcy złotych. Od tamtej pory jednak Boruc nie pojawił się na murawie w barwach Legii i nie otarł się nawet o osiemnastkę meczową. Jak się okazuje, powodem takiego stanu rzeczy ma być właśnie wspomniana wcześniej kara, a w zasadzie jej brak, o co Tomasz Włodarczyk zapytał trenera Aleksandara Vukovića w programie "Pogadajmy o piłce".

Lewandowscy wyprawili córkom wielkie przyjęcie! Tak pociechy kapitana polskiej kadry świętowały urodziny, po prostu WOW

Spór o karę w Legii Warszawa. Szokująca sytuacja z udziałem Artura Boruca

Jak udało się ustalić dziennikarzowi portalu "meczyki.pl", pomiędzy bramkarzem i klubem miało dojść do tarcia o to, kto powinien zapłacić karę 25 tysięcy za wybryki Boruca na murawie. Zdaniem dziennikarza, to właśnie brak opłacenia kary sprawia, że Legia de facto nie może wystawić ukaranego Boruca w żadnym meczu. W odpowiedzi Aleksandar Vuković rzucił nowe światło na sytuację i poniekąd potwierdził doniesienia Włodarczyka. 

Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

Sonda
Czy Artur Boruc powinien zakończyć karierę?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

Ujawnili, dlaczego Artur Boruc nie gra w meczach Legii! Kuriozalna sytuacja w Legii Warszawa, Vuković rzucił nowe światło na sprawę

Okazuje się, że ani klub, ani tym bardziej Artur Boruc nie poczuwają się, aby wyjść przed szereg i opłacić karę nałożoną na golkipera. - Trzeba się zwracać do organów, które się tym zajmują w klubie. Coś na ten temat wiem, słyszałem i jest temat tej kary, ale wydaje mi się, że Komisja Ligi może się nie doczekać zapłaty. - wyznał uśmiechając się Vuković. - Zawodnik czasami jest karany finansowo i teraz jest kwestia, czy ta kara spada tylko i wyłącznie na barki piłkarza... - dodał trener warszawskiego klubu ujawniając poniekąd, że w Legii nie mogą w tej kwestii dojść do porozumienia. 

W życiu żony Bartosza Kurka nadszedł długo wyczekiwany moment! Partnerka siatkarza nie zostawiła złudzeń, nadszedł ten czas

Najnowsze