Szczątki autokaru wiozącego kibiców na mecz Irak - Katar

i

Autor: Twitter / AymanMatNews Szczątki autokaru wiozącego kibiców na mecz Irak - Katar

Fatalne informacje

Tragiczny wypadek autokaru. Nie żyją kibice, którzy jechali na mecz. Kompletnie zdewastowany pojazd

2023-01-16 17:48

Przerażające informacje docierają do nas z Iraku. Doszło tam bowiem do makabrycznego wypadku drogowego z udziałem kibiców, którzy wybierali się na mecz piłkarski Irak – Katar. W zderzeniu autobusu z innym pojazdem śmierć poniosło siedem osób, ponadto trzydzieści zostało rannych. Jak pierwszy o całym zdarzeniu poinformował Departament Zdrowia Dhi Qar.

Ogromna tragedia

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek. Autokar z kibicami jechał do Basry na mecz Irak – Katar w ramach Pucharu Zatoki Perskiej. Na drodze doszło jednak do zderzenia z pojazdem technicznym, w wyniku czego duża część znaczna część autokaru została zmiażdżona. Niestety, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. — W wypadku drogowym, w którym brał udział autobus przewożący fanów do prowincji Basra, śmierć poniosło siedem osób, a obrażenia trzydziestu innych podróżujących — przekazał dyrektor ds. Zdrowia Publicznego w Departamencie Zdrowia Dhi Qar, Hussein Al-Jalili.

Legenda mocno przejechała się po Lukasie Podolskim. To musi zaboleć, użył takiego określenia

Decydujący mecz

Starcie pomiędzy Irakiem a Katarem rozpoczęło się w poniedziałek o godz. 16:15. Obie drużyny spotkały się w meczu, którego stawką był awans do wielkiego finału Pucharu Zatoki Perskiej. Zwycięzca tego pojedynku już 19 stycznia zmierzy się z lepszym z pary Bahrajn – Oman w meczu, którego stawką będzie triumf w całych rozgrywkach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany