Grzegorz Krychowiak

i

Autor: YouTube Grzegorz Krychowiak

"W końcu powstał pozytywny film o piłce". Nawet Robert Lewandowski czeka na premierę filmu "Druga Połowa"

2021-05-25 22:39

W Polsce kręci się kiepskie komedie romantyczne, a filmy o piłce są u nas smutne. To się 28 maja może drastycznie zmienić. Wtedy do kin wejdzie film „Druga Połowa”. To będzie wielki debiut na srebrnym ekranie Grzegorza Krychowiaka. W akcji miał też wystąpić Radosław Majdan, ale przed występem powstrzymał go COVID-19. Były bramkarz kadry zgłosił gotowość do drugiej części. - W końcu powstał film z piłką nożną w tle, który da trochę pozytywnej energii - mówi.

- W końcu coś o piłce na wesoło. Był „Piłkarski Poker”, był „Bad Boy”. Były awantury i wątki korupcyjne. Ja przed Euro chcę zobaczyć coś, co ma pozytywną energię. Pomysł z premierą „Drugiej Połowy” przed turniejem jest niezwykle trafiony - mówi Radosław Majdan, były kadrowicz, a obecnie ekspert telewizji Canal Plus.

Jedyny TAKI FILM o piłce. Grzegorz Krychowiak zagra z Cezarym Pazurą!

Małgorzata Rozenek-Majdan przed premierą filmu „Druga połowa”: To mój wielki debiut. Uwielbiam Zinedine’a Zidane’a

Od lat jest cenionym ekspertem telewizyjnym, ale to… jego żona zagrała w filmie dziennikarkę sportową. Małgorzata Rozenek-Majdan to prezenterka, ale bez wahania postanowiła wskoczyć do świata takich ludzi jak Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń czy Michał Pol (wszystkich zobaczymy w filmie). - Żonie nic nie radziłem. Ma swoje programy, jest zwierzęciem telewizyjnym, dobrze czuje kamerę. Ma w sobie dużo fajnych emocji. Ona ma cechy, które pomogą jej - nawet bez aktorskiego doświadczenia - by poczuć klimat i atmosferę. Emocjonalnie zaangażować się w film. To sprawia, że jest w tej grze wiarygodna i naturalna - mówi Majdan.

Sprawdź: Rozenek polską wersją Sary Carbonero? Takie rzeczy są możliwe tylko w filmie „Druga Połowa”

Jedynym piłkarzem w filmie będzie więc Grzegorz Krychowiak. - Ostatnio rozmawiałem z nim, to mówił, że wystąpił w filmie. Efektów jeszcze nie widziałem. Nie wiem, czy powinienem się czegoś obawiać. Na pewno z chęcią zobaczę, jak się będzie prezentował - mówił w poniedziałek Robert Lewandowski. Kapitan kadry, jak i cała reprezentacja, film obejrzy już w czwartek. 

Film powstał na podstawie scenariusza, który napisali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Produkcją dzieła zajęła się firma House Media Company. Premiera w kinach już 28 maja.

Najnowsze