Kibice Widzewa odpalili race

Autor: CyfraSport Kibice Widzewa odpalili race

Widzew - ŁKS: MORZE RAC na derbach Łodzi! Kibice dali koncert PIROTECHNIKI [ZDJĘCIE]

2020-09-16 19:59

W środowy wieczór odbyły się pierwsze derby Łodzi po ponad trzech latach przerwy. Kibice gospodarzy, Widzewa, postanowili uświetnić ten pojedynek pokazem pirotechnicznym. Jeszcze przed zmianą stron boiska w starciu z ŁKS-em zdecydowali się na odpalenie wielu rac i bawili się przy nich, mimo że ich drużyna od 15. minuty przegrywała 0:1.

Poprzednie derby Łodzi odbyły się w 2017 roku. Nic więc dziwnego, że fani zarówno Widzewa, jak i ŁKS-u, podeszli do tego spotkania bardzo ambicjonalnie w oczekiwaniu, że ich zawodnicy staną na wysokości zadania i rozstrzygną pojedynek na swoją korzyść. Na boisku dużo lepiej derby rozpoczęły się dla gości, którzy objęli prowadzenie po bramce Maksymiliana Rozwandowicza. To nie przeszkodziło jednak doskonale bawić się widzewiakom, którzy z czasem zdecydowali się także na efektowny pokaz pirotechniczny. Efektowny, ale niedozwolony, przez co RTS z pewnością nie uniknie kary.