Widzew Łódź - Radomiak Radom TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Widzew - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Widzew - Radomiak w TV Na jakim programie 26.02.2021

2021-02-26 15:42 PFK
Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź

Widzew - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Widzew - Radomiak w TV Na jakim programie Widzew - Radomiak LIVE STREAM w INTERNECIE. W poprzednim tygodniu Widzew pokonał 2:0 Koronę w zaległym spotkaniu. W zapasie łodzianie mają do rozegrania jeszcze spotkania. Dzięki triumfowi zbliżyli się do miejsc barażowych. Teraz będą chcieli pokonać Radomiaka. Ekipa z Radomia odpadła z Pucharu Polski. W 1/8 finału po dogrywce i rzutach karnych została wyeliminowana przez Lecha Poznań. Gdzie oglądać Widzew - Radomiak w TV NA ŻYWO Na którym kanale Widzew - Radomiak STREAM LIVE ONLINE.

Widzew - Radomiak Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Widzew - Radomiak LIVE STREAM w INTERNECIE. Tak wygraną z Koroną Kielce skomentował obrońca Krystian Nowak. - Możemy być po tym meczu zadowoleni przede wszystkim z wyniku - stwierdził Nowak, którego opinię przywołał klubowy serwis. - Rywale mieli przewagę w środku pola. Utrzymywali się przy piłce, mogli wykorzystywać więcej przestrzeni. Ale działo się tak do 30. metra. Później już mieli problem. Wiedzieliśmy, że trzeba ich złapać w odpowiednim momencie i to nam wychodziło. Korona, grając w ten sposób, na pewno ryzykowała, ale widać było, że zależy jej na zwycięstwie. Kielczanie mieli dwie groźne sytuacje, ale wyniknęły one z tego, że nie zamknęliśmy wcześniej meczu. Ważne, że nie straciliśmy bramki, bo to wprowadzić mogłoby niepotrzebną nerwowość - analizował i wypowiedział się o rywalach: - Radomiak ściągnął zimą kilku zawodników. Pierwszy mecz po okresie przygotowawczym jest zawsze wielką niewiadomą, ale oni grali już w Fortuna Pucharze Polski i wyglądali dobrze. Radomiak jest silną drużyną. Latem grał w barażach o ekstraklasę. Już w tym pierwszym meczu sezonu z nami, pokazał, że ma swój pomysł na grę. Straciliśmy wówczas trzy bramki z kontrataku, więc wydaje mi się, że na to musimy uważać - przyznał Krystian Nowak, cytowany na oficjalnej stronie. Mecz Widzew - Radomiak w 18. kolejce 1. ligi w piątek 26 lutego o godzinie 17.40. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Widzew - Radomiak GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Widzew - Radomiak

Mecz Widzew - Radomiak w 18. kolejce 1. ligi zostanie rozegrany w piątek 26 lutego. Początek spotkania Widzew - Radomiak o godzinie 17.40. Transmisja tv na żywo z meczu Widzew - Radomiak w Polsat Sport.

Najnowsze