Zawodnik chciał ZGWAŁCIĆ pielęgniarkę na ulicy. OKROPNE WIDEO ze zdarzenia. Szokujący wyrok

2020-10-21 10:13 kkn
Jackson Williams
Autor: Twitter

Każde przestępstwo jest piętnowane przez społeczeństwo i przestępcy wytykani są palcami. Jednak zgwałcenie jest jednym z najbardziej obrzydliwych czynów zabronionych, których może dopuścić się człowiek. Bliski potwornego skrzywdzenia kobiety był zawodnik futbolu australijskiego, Jackson Williams. Sportowiec usłyszał wyrok w bulwersującej sprawie.

Do mrożących krew w żyłach scen doszło pod koniec października 2018 roku. Zawodnik lokalnej drużyny futbolu australijskiego w jednej z uliczek w Melbourne zaczaił się na 39-letnią pielęgniarkę, która w godzinach porannych szła do pracy. Williams, gdy kobieta przeszła obok niego, rzucił się na ofiarę i zaciągnął do bocznej uliczki. Jego zamiar był jeden, chciał zgwałcić pielęgniarkę. Kobieta szarpała się i wołała o pomoc. Walka ofiary z zawodnikiem trwała kilkadziesiąt sekund, po czym wrzaski pielęgniarki usłyszał będący na urlopie policjant z Nowej Zelandii, który w pobliżu szedł na autobus.

SEKSTAŚMY gwiazdy trafiły do sieci. Chciała się przez to ZABIĆ. Teraz jest nie do poznania!

Lubuskie: SZALEŃCZY pościg za poszukiwanym mężczyzną! Wszystko nagrały kamery

Spłoszony zawodnik zostawił kobietę i zaczął uciekać. Całe zdarzenie nagrało się jednak na kamerach przemysłowych, a wideo pokazuje całe dramatyczne zajście. Williams został oskarżony o napaść seksualną na pielęgniarkę. Niedawno zapadł wyrok w tej sprawie, który może szokować. Sędzia Mandy Fox uznała, że nie ma wystarczających dowodów, aby była to napaść na tle seksualnym.

ZAKAŻENIE KORONAWIRUSEM w Bayernie Monachium! O kogo chodzi?

Zawodnik został skazany za zwykłą napaść. - Z punktu widzenia sądu nie można odpowiadać na pytanie, co zamierzał zrobić oskarżony, a czego dokonał. Zdaniem sądu oskarżony nie działał według żadnego planu, a kolejne ruchy przychodziły w każdej sekundzie dokonywanego czynu - oceniła sędzia. Sam Williams przyznał się do winy, ale podkreślał, że był na tyle pijany iż nie pamiętał całego zajścia. Ostrzegamy, że wideo poniżej jest drastyczne.