Żona znanego sportowca o krok od wpadki! Pierś chciała wyskoczyć jej spod ubrania [ZDJĘCIE]

2019-09-10 13:18 FAN
Nicole Williams
Autor: East News Nicole Williams

Tak, jak w Europie znaczna część kibiców interesuje się przede wszystkim piłką nożną, tak w Stanach Zjednoczonych większość osób z zapartym tchem śledzi rozgrywki futbolu amerykańskiego. Zawodnicy są prawdziwymi gwiazdami, a o ich życiu prywatnym rozpisują się media w całym kraju. Dzięki temu partnerki futbolistów również nie narzekają na brak zainteresowania. Do tego grona zalicza się Nicole Williams, która niedawno była o krok od modowej wpadki.

Larry English to za oceanem postać bardzo znana. 33-latek przez wiele lat występował w NFL, a więc na najwyższym szczeblu ligowym futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych. W profesjonalnej karierze reprezentował barwy dwóch klubów, San Diego Chargers i Tampa Bay Buccaneers. Kilka lat temu zdecydował się na zakończenie sportowej kariery.

Nadal jednak pozostaje znaną osobistością w świecie show-biznesu. Popularna jest również jego życiowa partnerka, Nicole Williams. Para pobrała się w maju 2017 roku. Modelka chętnie bierze udział w wielu wystawnych przyjęciach i zapraszana jest na ważne wydarzenia. Williams była ostatnio obecna podczas imprezy w Nowym Jorku, gdzie postawiła na odważną kreacją.

Modelka miała na sobie różową marynarkę i spódnice w takim samym kolorze. Uwagę przykuło przede wszystkim to, że Williams pojawiła się bez stanika i niewiele brakowało, aby mocno rozsuwając się marynarka uwolniła pierś żony byłego zawodnika. Na szczęście dla Williams obyło się bez modowej wpadki.