Rzuciła kolarstwo dla nowej pracy. Teraz piękność wrzuca mnóstwo NAGICH zdjęć [GALERIA]

2019-09-10 12:54 JWa
Lucia Javorcekova
Autor: Instagram / luciajavorcekova Lucia Javorcekova

Co za widoki! Jeszcze niedawno sama obserwowała zapierające dech w piersiach obrazki na kolarskich trasach. Teraz jednak piękna zawodniczka znalazła nowe źródło zarobkowania. Prześliczna Lucia Javorcekova postanowiła rozpocząć karierę muzyczną jako DJ-ka. Oprócz tego walczy z cenzurą na Instagramie, publikując nagie zdjęcia na portalu społecznościowym. Spotykają się one z bardzo ciepłym przyjęciem fanów.

Lucia Javorcekova to jedna z najpiękniejszych sportsmenek na Słowacji. Choć aktualnie już nie uprawia zawodowo sportu, to jeszcze niedawno była rokującą kolarką. Uwagę kibiców od początku przyciągała nie tylko wynikami na trasach, lecz także wyjątkową urodą. Prześliczna zawodniczka stanowi obiekt westchnień wielu mężczyzn za naszą południową granicą.

Jeszcze jakiś czas temu zjawiskowa Słowaczka uprawiała zawodowo sport. Zmieniła jednak ścieżkę kariery. Jedną z jej największych pasji jest muzyka. W związku z tym rozpoczęła przygodę jako DJ-ka. Swoimi muzycznymi setami umila imprezy, na których bawią się tysiące ludzi.

Oprócz tego czyni postępy jako modelka. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,2 miliona użytkowników, a każdy post spotyka się z niesamowitą liczbą polubień i komentarzy.

Jedną z przyczyn jest niezwykła akcja, którą prowadzi Lucia Javorcekova. Postanowiła walczyć z cenzurą w Internecie. W związku z tym na jej profilach na Facebooku oraz Instagramie znajdziemy mnóstwo odważnych zdjęć.