Andrzej Wrona

i

Autor: Cyfra Sport Andrzej Wrona

zrobił już swoje

Andrzej Wrona nie miał zamiaru czekać! Dla wielu to zdecydowanie za szybko, mówi o skończonej roli

2022-12-08 11:38

Andrzej Wrona to bez dwóch zdań jeden z tych polskich siatkarzy, którzy w internecie czują się jak ryba w wodzie, co doskonale widać po jego kolejnych postach w mediach społecznościowych. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nie mogło zabraknąć kolejnego z nich, podczas którego siatkarz Projektu Warszawa chwali się wykonaniem powierzonego mu zadania. Dla wielu fanów to jednak może być zbyt szybko.

Wśród polskich siatkarzy nie brakuje zawodników, którzy doskonale wiedzą, jak poruszać się w mediach społecznościowych i gromadzić wokół siebie tłumy fanów. Oprócz Karola Kłosa, który nie raz pokazał już ogromną kreatywność, można postawić Andrzeja Wronę. Na profilach byłego reprezentanta Polski oraz zawodnika Projektu Warszawa pojawia się wiele, często zabawnym zdjęć, a przy okazji posty dotyczące jego córeczki, które rozkładają internautów na łopatki. Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia również nie mogło zabraknąć pewnego zdjęcia.

Andrzej Wrona wykonał swoje zadanie i mówi o skończonej roli. Dla wielu to zdecydowanie za szybko

W domu Andrzeja Wrony oczywiście nie mogło zabraknąć choinki, czyli jednego z najważniejszych elementów Świąt Bożego Narodzenia. Wiele osób swoje drzewka ubiera dopiero na kilka dni przed Wigilią, jednak u siatkarza, stanęła ona już na początku miesiąca. Przy okazji Andrzej Wrony jasno określił, jaka była jego rola w procesie ubierania choinki. - Stoi!? i świeci!? Gwiazda na czubku✅? Na tym moja rola się kończy??‍♂️ Reszta w rękach innych domowników - napisał były reprezentant Polski pod zdjęciem.

Andrzej Wrona nie miał zamiaru czekać! Dla wielu to zdecydowanie za szybko, mówi o skończonej roli

Uwagę internautów, którzy śledzą profile Andrzeja Wrony w mediach społecznościowych mógł jednak zwrócić fakt, że siatkarz warszawskiego klubu najpewniej zdecydował się na potężne i wysokie drzewko, ponieważ sam potrzebował podestu, aby całkowicie ubrać choinkę. Były reprezentant Polski mierzy aż 206 cm wzrostu, więc drzewko, które pojawiło się w jego domu musi być naprawdę spore. 

Sonda
Czy Andrzej Wrona powinien wrócić do reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze