Siatkarka Anna Lewandowska

i

Autor: Cyfrasport / Instagram Anny Lewandowskiej Siatkarka Anna Lewandowska

Gorrrące zdjęcia siatkarki!

Ania Lewandowska kusi ponętnym biustem w łazience. Seksowne zdjęcie pojawiło się w sieci

2022-08-18 18:10

Nie tylko polskie siatkarki, ale także polscy siatkarze są świetnie rozpoznawalni wśród kibiców. Popularność tej dyscypliny w naszym kraju jest ogromna - nie tylko na poziomie reprezentacyjnym. Jedną z siatkarek Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz jest... Anna Lewandowska. Środkowa zaskoczyła swoich fanów na Instagramie, publikując odważne zdjęcie z łazienki.

Siatkówka w Polsce jest jednym ze sportów narodowych. Kibice kochają rywalizację w piłce siatkowej i tysiącami pojawiają się nie tylko na meczach reprezentacji, ale także w zmaganiach ligowych. Siatkarze i siatkarki przyciągają wielką publiczność na trybuny. Jednym z czołowych polskich zespołów w naszym kraju jest Pałac Bydgoszcz. Zawodniczką tej ekipy jest Anna Lewandowska. 26-letnia siatkarka trafiła tu z Grotu Budowlanych Łódź, w barwach którego zdobyła Superpuchar Polski w 2020 roku. Lewandowska zaskoczyła fanów podczas międzysezonowej przerwy. Na jej Instagramie pojawiło się gorące zdjęcie.

Wilfredo Leon spotkał się z Nikolą Grbiciem. Są w dobrej komitywie?

Gorące zdjęcie Ani Lewandowskiej na Instagramie

Ania Lewandowska opublikowała InstaStories z łazienki - być może przed jakimś treningiem. Ubrana w obcisły strój sportowy opublikowała swoje odbicie w lustrze, ponętnie kuszac biustem. Siatkarka nie przyzwyczaiła fanów do takich ujęć. W ostatnim czasie przede wszystkim publikowała siatkarskie ujęcia z boisk.

Zobacz galerię zdjęć Ani Lewandowskiej poniżej. Kim jest siatkarka Pałacu Bydgoszcz?

Kim jest siatkarka Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska urodziła się w 1995 roku w Toruniu. Za czasów gry w kadetkach, reprezentowała Polskę w narodowej kadrze. Wychowanka Budowlanych Toruń grała także w barwach Wisły Warszawa, Grotu Budowlanych Łódź, a obecnie reprezentuje Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Ma na koncie dwa srebrne medale I ligi. W 2020 roku zdobyła Superpuchar Polski.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Marcin Tybura o kolejnej walce w UFC i debiucie Jona Jonesa w wadze ciężkiej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze