Zuzanna Górecka

i

Autor: Instagram/zuziagorecka Zuzanna Górecka

Wzruszające słowa

Aż serce może się rozpuścić po tym, co Zuzanna Górecka napisała do swojego ukochanego. Drżała o Zbigniewa Bartmana

2023-08-07 7:48

Jedną z najbardziej interesujących walk na sobotniej gali Clout MMA było starcie Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajto. Obaj panowie po raz pierwszy w życiu mieli okazję zawalczyć w klatce, ale ich pojedynek mógł się podobać. Lepszy okazał się były siatkarz, który poddał starszego od siebie przeciwnika. Po rywalizacji swojemu ukochanemu gratulowała Zuzanna Górecka.

Zestawienie Zbigniewa Bartmana i Tomasza Hajty na gali Clout MMA odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Obaj zawodnicy znani są z tego, że raczej nigdy nie odpuszczali na boisku, a ponadto potrafili podgrzać atmosferę. Teraz mieli okazję sprawdzić się w zupełnie nowej dyscyplinie sportu, do której przygotowywali się bardzo krótko. Mimo tego w klatce nie brakowało emocji.

Ukochana zwróciła się do Bartmana. Wzruszające słowa

Mało kto spodziewał się, że pojedynek wyjdzie z pierwszej rundy, a tak się stało. Starcie było intensywne. Nie brakowało kopnięć, ciosów i prób obalenia. Druga runda okazała się jednak kluczowa. Wówczas Bartman zdołał zapiąć duszenie i odciął dopływ powietrza Hajcie. Były reprezentant Polski w piłce nożnej musiał odklepać i w debiucie zanotował porażkę.

Po zwycięstwie Bartmana kilka słów w sieci napisała Zuzanna Górecka, partnerka zawodnika Clout MMA. - Wiem, ile cię to kosztowało zdrowia nie tylko fizycznego, dlatego cieszę się podwójnie, ale przede wszystkim, że jesteś cały i zdrowy - czytamy we wpisie Góreckiej na Instastories, do którego dołączyła zdjęcie siatkarza z pucharem za wygraną.

Zbigniew Bartman

i

Autor: Instagram/zuziagorecka

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Najnowsze