Siatkówka, Bartosz Bednorz, Zaksa Kędzierzyn

i

Autor: CEV Bartosz Bednorz

Tuż przed finałem

Bartosz Bednorz wprost o trudnym okresie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle! Gwiazdor drużyny szczerze przed finałem Ligi Mistrzów, jasna deklaracja

2023-05-15 20:08

To jeszcze nie koniec siatkarskich emocji w tym sezonie. Tuż po rywalizacji o mistrzostwo Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębski Węgiel spotkają się w finale Ligi Mistrzów. W lepszej sytuacji są podopieczni Marcelo Mendeza, ponieważ z dużą łatwością pokonali ekipę z Aleksandrem Śliwką na czele. Przed finałem głos na temat zbliżającego się spotkania zabrał jeden z czołowych siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - Bartosz Bednorz.

Kilka dni temu został wyłoniony siatkarski mistrz Polski. Drużyna Jastrzębskiego Węgla potrzebowała zaledwie trzech spotkań, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wszyscy kibice liczyli, że w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, podopieczni Marcelo Mendeza będą rywalizować w pięciu meczach, tak się jednak nie stało, a kibice musieli obejść się smakiem. Na szczęście to nie koniec emocji, a obie drużyny zawalczą jeszcze o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Jest to historyczny finał, ponieważ pierwszy raz się zdarzyło, że udział w nim biorą dwa polskie zespoły. W poprzednich dwóch edycjach tych prestiżowych rozgrywek triumfowała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, w obu przypadkach okazali się lepsi od włoskiej drużyny Itas Trentino. Podopieczni Tuomasa Sammelvuo mogą tego dokonać ponownie, jednak teraz czeka ich ciężka przeprawa z rozpędzonym Jastrzębskim Węglem.

Bartosz Bednorz wypowiedział się tuż przed finałem Ligi Mistrzów! Przyjmujący odniósł się do wcześniejszych porażek z Jastrzębskim Węglem

20 maja poznamy tegorocznego zwycięzcę Ligi Mistrzów. Jeden z kluczowych siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zabrał głos na temat tego spotkania, a także odniósł się do porażek z Jastrzębskim Węglem. - Na pewno zrobimy wszystko, aby być jak najlepiej przygotowanym. Cały czas jesteśmy w ciężkim treningu, po to aby odbudować się po tym nieudanym finale. My tak naprawdę mieliśmy ciężki czas po ostatnim meczu z Jastrzębskim Węglem, natomiast powiedzieliśmy sobie, że musimy ciężko pracować i wrócić do najlepszej formy, która była tuż przed finałem. Spotykają się dwa bardzo mocne zespoły, można powiedzieć, że to Jastrzębie jest faworytem ze względu, że w ostatnie trzy spotkania wygrali. Także nie chciałbym tutaj wskazywać faworyta, tylko niech wygra lepszy - zaznaczył Bednorz.

Sonda
Kto drużyna wygra siatkarską Ligę Mistrzów?
Listen on Spreaker.
Najnowsze