Polscy siatkarze, Bartosz Kurek

i

Autor: Jacek Kozioł / SUPER EXPRESS Polscy siatkarze, Bartosz Kurek

Prawda wyszła na jaw!

Bartosz Kurek nie może się powstrzymać w trakcie świąt. O wszystkim powiedział, kompletnie o to nie dba!

2022-12-24 9:30

Bartosz Kurek wyjawił, jak świętuje Boże Narodzenie. Okazuje się, że siatkarz reprezentacji Polski w trakcie świątecznych dni kompletnie nie może się powstrzymać przed tym, aby nie zajadać się daniami ze świątecznego stołu. Jak sam powiedział, w tym specjalnym czasie może sobie na to pozwolić i nie zwracać uwagi na dietę. Prawda wyszła na jaw.

Bartosz Kurek postanowił powiedzieć o swoim świątecznym sekrecie. Okazuje się, że gwiazdor reprezentacji Polski w siatkówkę wprost nie może się powstrzymać w trakcie świąt Bożego Narodzenia, aby nie podjadać ze świątecznego stołu. To jednak nie wszystko, okazuje się, że on i jego rodzina, mają swój własny, specjalny zwyczaj!

Bartosz Kurek szczerze o świętach Bożego Narodzenia. Nie może się pohamować, kiedy widzi jedzenie

Jak przyznaje sam Kurek, jest wielkim miłośnikiem kuchni świątecznej i w trakcie spotkania z bliskimi apetyt mu dopisuje. Jak sam jednak zaznacza, to jedyna taka chwila w roku, kiedy może sobie pozwolić na swoją kulinarną słabość.

- Zasiadam do stołu jak najwcześniej, a odchodzę od niego jako ostatni. To jedyny dzień w roku, w którym daję sobie trochę luzu w temacie diety, nie dbam o nią. Po prostu razem świętujemy, cieszymy się swoją obecnością w gronie rodzinnym - powiedział w rozmowie z "Polsatem Sport".

Okazuje się również, że rodzina gracza ma specjalny zwyczaj - grają w gry planszowe i robią to do momentu, aż nie znuży ich sen.

- Kiedy zostajemy z najbliższymi, to wyciągamy grę planszową i gramy, dopóki ktoś ze zmęczenia nie padnie na planszę - opowiadał Bartosz Kurek.

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Najnowsze