Anna Kurek i Bartosz Kurek

i

Autor: Instagram/ bartkurek88 Anna Kurek i Bartosz Kurek

Ten wyraz twarzy mówi wszystko!

Bartosz Kurek zazdrosny o swoją żonę? Popatrzył na nią bardzo wymownie, wszystko przez jeden szczegół!

2023-01-09 13:37

Anna Kurek postanowiła pokazać dość zabawną scenę ze swoim mężem w roli głównej! Była siatkarka, która wraz z ukochanym przebywa w kraju Kwitnącej Wiśni pokazała scenkę z zakupów odzieżowych, na których była wraz z siatkarzem reprezentacji Polski. Jak twierdzi eks-zawodniczka, jej małżonek w pewnym momencie był nawet zazdrosny. A wszystko przez

Anna Kurek pokazała zabawną scenę ze swoim mężem. Była siatkarka, która mieszka z gwiazdorem reprezentacji Polski w Japonii postanowiła pokazać jak wyglądały ostatnie zakupy odzieżowe i wysnuła tezę, że jej małżonek w pewnym momencie zrobił się nawet dość zazdrosny. A wszystko przez jeden szczegół.

Anna Kurek pokazała zabawne zdjęcie ze swoim mężem. Mówi, że stał się zazdrosny!

Anna Kurek jest postacią, która w mediach społecznościowych jest niezwykle aktywna. Była siatkarka bardzo chętnie pokazuje swoje życie w Japonii u boku Bartosza Kurka, a jej publikacje spotykają się z wielkimi emocjami ze strony obserwujących jej media społecznościowe. Tym razem ukochana gwiazdora reprezentacji Polski pokazała zdjęcie z zakupów odzieżowych, gdzie wraz ze swoim mężem szukała nakrycia głowy. Okazuje się, że właśnie ten element, czyli czapka miała wzudzić zazdrość Kurka, który spojrzał bardzo wymownie na swoją ukochaną. 

- Bartozy zazdrości, bo mam fajną czapkę - napisała Anna Kurek pod fotografią na mediach społecznościowych.

Anna Kurek

i

Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Najnowsze