Piękne widoki

Gdy zobaczyliśmy to zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej, długo zbieraliśmy szczęki z podłogi. Zachwyt fanów

2023-07-16 12:46

Katarzyna Skowrońska przez lata zachwycała swoją grą i zdobyła mnóstwo cennych medali. Zarówno w reprezentacji jak i w klubach, w których występowała. Kibice darzyli ją szacunkiem za umiejętności, a także byli zawsze pod wrażeniem jej urody. Po karierze fani wciąż pamiętają o utytułowanej siatkarce i chętnie zaglądają na jej profile w mediach społecznościowych, gdzie można znaleźć wiele pięknych fotografii.

Katarzyna Skowrońska była jedną z wiodących postaci polskiej siatkówki na początku XXI wieku. W reprezentacji występowała od 2003 do 2016 roku i wraz z biało-czerwonymi wywalczyła wiele cennych i historycznych medali. Przede wszystkim dwukrotnie mogła świętować zwycięstwo na mistrzostwach Europy, co miało miejsce w 2003 i 2005 roku. Spore sukcesy odnosiła również w rozgrywkach klubowych.

Zapierające dech w piersiach zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej. Fani zachwyceni

Moment rozstania nastąpił w 2019 roku. Skowrońska nie zdecydowała się na powrót do gry po ciężkiej kontuzji i zakończyła karierę. Kibice wciąż pamiętają jednak o zawodniczce, która występowała na pozycji atakującej. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 50 tys. użytkowników, a była siatkarka rozpieszcza internautów pięknymi zdjęciami, które są jej pasją. Fani zachwyceni byli między innymi jedną fotografią z Włoch, która przedstawiała piękny widok oraz Skowrońską stojącą plecami do obiektywu. Zdjęcie w mig zyskało wiele polubień.

Listen on Spreaker.
Najnowsze