Gorące siatkarki rozebrały się na plaży. Pochwaliły się ODWAŻNYM ZDJĘCIEM

2020-06-25 11:12
Siatkówka, siatkarki, urlop, topless, od lewej: Myriam Sylla, Alessia Oro, Sara Loda, Raphaela Folie
Autor: Instagram/miriamsylla Włoskie siatkarki sfotografowały się topless na malowniczej plaży na Sardynii

To prawdziwe wakacje pełną piersią! Cztery znane siatkarki zrobiły sobie wypad na malowniczą wyspę, a przy okazji rejestrowały swoje przygody kamerą i aparatem. W oczekiwaniu na start przygotowań ligowych czołowe włoskie zawodniczki postanowiły skorzystać z ładnej pogody i wybrały się na wspólny urlop.

Włoszki spędzały miło czas w okolicach malowniczej plaży Cala Luna na Sardynii. To leżące na wschodnim wybrzeżu wyspy miejsce jest zupełnie wyjątkowe, słynie z turkusowej wody i jaskiń położonych w sąsiedztwie skalistych klifów. Na filmach i zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych widać, że dziewczyny na dobre korzystają ze znoszenia obostrzeń epidemicznych i pozbyły się maseczek. Na niektórych fotografiach nie mają także… staników.

NAJPIĘKNIEJSZA polska siatkarka wraca do ojczyzny

Na apetycznej fotce, na której stoją tyłem do obiektywu i wywijają w górze zdjętymi biustonoszami, zaprezentowały się odważnie topless (od lewej): Miriam Sylla – pochodząca z Wybrzeża Kości Słoniowej przyjmująca Conegliano, wicemistrzyni świata i brązowa medalistka ME; Alessia Orro – młoda rozgrywająca Monzy, brązowa medalistka ME; Sara Loda – przyjmująca Zanetti Bergamo oraz Raphaela Folie – środkowa Conegliano, brązowa medalistka ME.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Siatkarki reprezentacji Polski trenują na ...plaży w Szczyrku.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze