Polska - Włochy, Liga Światowa 2014, Łódź

Autor: CYFRASPORT Stephane Antiga

Iran - Polska. Gdzie transmisja TV?

2014-06-29 19:58

Przyzwoity pierwszy set i trzy kompromitujące później. Piątkowe spotkanie w Teheranie jeszcze raz udowodniło, że ostatnie wyniki reprezentantów Iranu nie są żadną sensacją. Zwyczajnie rodzi się nowa siatkarska potęga. Początek niedzielnego meczu Iran - Polska o 18:30. Transmisja w Polsacie Sport.

Tak fatalnej postawy reprezentantów Polski nie widzieliśmy już dawno. Piątkowy doping irańskich kibiców odmienił naszą reprezentację. Porażki do jedenastu - jak w trzecim secie ostatniego spotkania - zdarzają się przecież w starciach juniorów, a nie w rywalizacji międzynarodowej.

Zobacz: Klęska Polaków w Teheranie!

W niedzielę na trybunach nie będzie inaczej. Reprezentanci Iranu chcą awansować do Final Six Ligi Światowej, a droga do tego celu jest jedna: wygrywanie.

- Musimy być jeszcze bardziej skoncentrowani, bo w niedzielę na pewno nie będzie łatwiej niż w piątek - słowa Saeida Maroufa mówią wszystko. Zapowiada się kolejny horror podopiecznych Stephane'a Antigi.

Początek meczu o 18:00. Transmisja w Polsacie Sport. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację na żywo z tego pojedynku.