Kamil Semeniuk

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Semeniuk

Kamil Semeniuk z niczym się nie krył po wygraniu Ligi Mistrzów z ZAKSĄ! Ważne słowa gwiazdora. Powiedział, co myśli naprawdę

2022-05-23 9:31

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie dali rywalom najmniejszych szans w finale Ligi Mistrzów i gładko pokonali Itas Trentino 3:0. To pozwoliło im przede wszystkim na drugie z rzędu wygranie rozgrywek, a także zdobycie potrójnej korony. Po najważniejszym meczu w sezonie, Kamil Semeniuk nie krył swojego wzruszenia oraz zdecydował się przekazać parę ważnych słów kolegom z drużyny.

W tym sezonie wszystko ułożyło się po myśli ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, która najpierw zdominowała krajowe podwórko wygrywając mistrzostwo oraz Puchar Polski, a później gładko pokonując Itas Trentino 3:0 w wielkim finale Ligi Mistrzów. Ostatni punkt dla ZAKSY zdobył Kamil Semeniuk, który jednocześnie mógł tym samym zdobyć ostatni punkt dla najlepszej drużyny w Europie w ogóle, bowiem wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będzie on grać we Włoszech. Gwiazdor ZAKSY nie krył wzruszenia po obronie tytułu, a w pomeczowym wywiadzie zdecydował się skierować kilka ciepłych słów pod adresem kolegów z drużyny. 

Wiemy, ile zarobiła ZAKSA za wygranie Ligi Mistrzów! Wywalczyli fortunę

Ważne słowa Kamila Semeniuka po wygranej w Lidze Mistrzów! Gwiazdor ekipy z Kędzierzyna-Koźla powiedział, co myśli naprawdę

W wielkim finale Ligi Mistrzów ZAKSA po prostu nie dała żadnych szans ekipie Itasu Trentino, genialnie przygotowując się do tego meczu i nie dając rywalowi żadnych złudzeń, że może wywalczyć w Lublanie korzystny wynik. Po obronie tytułu wszyscy zawodnicy ZAKSY wpadli w prawdziwy szał radości, a Kamil Semeniuk nie szczędził komplementów swoim kolegom z drużyny w pomeczowych rozmowach. 

Vital Heynen postawił na Polaków. Decyzja zapadła, znamy szczegóły wyboru Belga

Kamil Semeniuk o transferze do Perugii

Kamil Semeniuk szczerze po wygraniu Ligi Mistrzów z ZAKSĄ. Z ust zawodnika padły ważne słowa

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zapisali się złotymi zgłoskami w historii siatkówki i Kamil Semeniuk doskonale wie, że osiągnął ze swoimi kolegami ogromny sukces. -  Nigdy wcześniej nie czułem tak naturalnej eksplozji łez... Bardzo dużo zawdzięczam chłopakom, całej drużynie, klubowi. To była przyjemność być częścią tego zespołu i nie wyobrażałem sobie, że tyle z tym klubem osiągnę - powiedział Semeniuk w rozmowie z "Polsatem Sport" po emocjonującym finale Ligi Mistrzów w Lublanie. 

Pokazali dawno zapomniane zdjęcie Adama Małysza! Tak "Orzeł z Wisły" wyglądał przed laty, prawdziwy kosmos

Sonda
Czy Kamil Semeniuk powinien zostać w ZAKSIE?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze