Kamil Semeniuk

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Semeniuk

Kamil Semeniuk o transferze do Perugii! Ważne słowa przed finałem Ligi Mistrzów siatkarzy [TYLKO U NAS], WIDEO

2022-05-18 10:39

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przygotowują się właśnie do drugiego z rzędu finału Ligi Mistrzów, w którym obrońcy tytułu znów zmierzą się z Itas Trentino, które pokonali podczas zeszłorocznej edycji rozgrywek. Uwagę od jednego z najważniejszych meczów w sezonie odwracać mogą jednak plotki o transferze Kamila Semeniuka do Perugii, więc zapytaliśmy u źródła, jak się sprawy mają.

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie dali w tym sezonie zbyt dużych szans swoim rywalom na krajowym podwórku i po ciężkim i wyczerpującym sezonie sięgnęli nie tylko po mistrzostwo Polski, ale również zdobyli Puchar Polski, dwukrotnie pokonując w finałach Jastrzębski Węgiel. Ekipa z Kędzierzyna-Koźla teraz staje przed szansą na potrójną koronę, a do pełni szczęścia pozostało już tylko ponowne pokonanie Itasu Trentino w finale Ligi Mistrzów. ZAKSA zrobiła to już przed rokiem i teraz ma szasnę powtórzyć swój wyczyn. Uwagę kibiców i siatkarzy z Polski przed najważniejszych meczem sezonu mogą odwracać jednak nasilające się plotki na temat przejścia Kamila Semeniuka z ZAKSY do Perugii. Sam zainteresowany miał okazję skomentować te doniesienia z rozmowie z "Super Expressem". 

Dramat liderki reprezentacji Polski! Prawdziwy cios dla Lavariniego, poważna kontuzja Stysiak

Kamil Semeniuk o przenosinach do Perugii! Zareagował na plotki o transferze, ważne słowa siatkarza ZAKSY przed finałem Ligi Mistrzów

Jedna z największych gwiazd ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie zaprzeczyła, że coś jest na rzeczy, jednak Kamil Semeniuk ma zamiar odkryć karty dopiero po finale Ligi Mistrzów. - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Wolałbym nie rozmawiać na temat transferów dopóki się obecny sezon nasz nie zakończy. Dalej mamy Ligę Mistrzów do zagrania, jeden z najważniejszych celów w tym sezonie. Najpierw skupmy się na tym, a jeśli chodzi o przyszłość, to po finale - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Semeniuk. Jak wynika z ostatnich doniesień medialnych, spotkanie z Trentino może być ostatnim meczem siatkarza w barwach ZAKSY, który swoją przygodę w Kędzierzynie-Koźlu może zwieńczyć potrójną koroną. Finał ZAKSA - Trentino już w niedzielę 22 maja. Zobaczcie całą rozmowę z Kamilem Semeniukiem w naszym materiale wideo poniżej!

W życiu żony Bartosza Kurka nadszedł długo wyczekiwany moment! Partnerka siatkarza nie zostawiła złudzeń, nadszedł ten czas

Sonda
Czy Zaksa zdobędzie w tym sezonie potrójną koronę?
Kamil Semeniuk o transferze do Perugii
Najnowsze