Dramat liderki reprezentacji Polski! Prawdziwy cios dla Lavariniego, poważna kontuzja Stysiak

2022-05-17 22:58
Magdalena Stysiak, Agnieszka Kąkolewska
Autor: Cyfra Sport Magdalena Stysiak i Agnieszka Kąkolewska

Polskie siatkarki rozpoczęły już przygotowania do Ligi Narodów pod okiem Stefano Lavariniego. Nowy trener zapoznaje się z zespołem, ale wejście do szatni Biało-Czerwonych z pewnością mogło być lepsze. Joanna Wołosz nie skończyła jeszcze sezonu klubowego, Malwina Smarzek poprosiła o wolne podczas Ligi Narodów, a Magdalena Stysiak przyjechała na zgrupowanie z kontuzją kolana. Po badaniach stwierdzono, że nie weźmie udziału w LN!

Biało-Czerwone rozpoczęły zgrupowanie w Szczyrku, ale dla nowego selekcjonera początek pracy w Polsce upływa pod znakiem sporych problemów. Jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań włoski szkoleniowiec musiał zmienić plany i zastąpił Malwinę Smarzek wśród powołanych zawodniczek. Jedna z liderek reprezentacji poprosiła o przerwę w związku z problemami zdrowotnymi. Tym samym ciężar na pozycji atakującej miał spaść na Magdalenę Stysiak. Poza nią w kadrze znalazły się Karolina Drużkowska i Weronika Sobiczewska, jednak trudno porównywać ich doświadczenie i umiejętności do siatkarki Vero Volley Monza. Niestety, 21-latka przyjechała z Włoch z urazem, który wykluczył ją z pierwszych meczów pod wodzą Lavariniego!

Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowe pośladki! Z gorącego zdjęcia aż bucha ogień, figura Smarzek rozpala zmysły

Magdalena Stysiak przebojem wdarła się do reprezentacji Polski

Dramat Magdaleny Stysiak. Nie zagra w Lidze Narodów

Sztab medyczny reprezentacji Polski kobiet poinformował o stanie zdrowia zawodniczki Magdaleny Stysiak po jej powrocie z Włoch. Stwierdzono problemy z kolanem i przeprowadzono dokładne badania. - W wyniku przeprowadzonych badan obrazowych i badań fizykalnych lewego kolana stwierdzono, że aktualny stan zdrowia tymczasowo wyklucza zawodniczkę z udziału w treningach i zawodach - wyjaśnił lekarz reprezentacji, Krzysztof Zając.

Wilfredo Leon do wszystkiego się przyznał. Kibice mogą być przerażeni, gwiazda kadry walczy z bólem

Sonda
Czy jesteś fanem siatkówki?

Stwierdzony uraz wyklucza siatkarkę z występów w Lidze Narodów. Priorytetem sztabu medycznego pozostaje doprowadzenie jej do pełnej sprawności fizycznej. - Magda po przejściu badań specjalistycznych wymaga intensywnej rehabilitacji i działań medycznych, które doprowadzą ją do uczestniczenia w treningach i kolejnych meczach - dodał dr Zając. Sztab medyczny już nad tym pracuje i na bieżąco monitoruje stan Stysiak.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki zawita do Twardogóry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze