Magdalena Stysiak, Agnieszka Kąkolewska

i

Autor: Cyfra Sport Magdalena Stysiak i Agnieszka Kąkolewska

Dramat liderki reprezentacji Polski! Prawdziwy cios dla Lavariniego, poważna kontuzja Stysiak

2022-05-17 22:58

Polskie siatkarki rozpoczęły już przygotowania do Ligi Narodów pod okiem Stefano Lavariniego. Nowy trener zapoznaje się z zespołem, ale wejście do szatni Biało-Czerwonych z pewnością mogło być lepsze. Joanna Wołosz nie skończyła jeszcze sezonu klubowego, Malwina Smarzek poprosiła o wolne podczas Ligi Narodów, a Magdalena Stysiak przyjechała na zgrupowanie z kontuzją kolana. Po badaniach stwierdzono, że nie weźmie udziału w LN!

Biało-Czerwone rozpoczęły zgrupowanie w Szczyrku, ale dla nowego selekcjonera początek pracy w Polsce upływa pod znakiem sporych problemów. Jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań włoski szkoleniowiec musiał zmienić plany i zastąpił Malwinę Smarzek wśród powołanych zawodniczek. Jedna z liderek reprezentacji poprosiła o przerwę w związku z problemami zdrowotnymi. Tym samym ciężar na pozycji atakującej miał spaść na Magdalenę Stysiak. Poza nią w kadrze znalazły się Karolina Drużkowska i Weronika Sobiczewska, jednak trudno porównywać ich doświadczenie i umiejętności do siatkarki Vero Volley Monza. Niestety, 21-latka przyjechała z Włoch z urazem, który wykluczył ją z pierwszych meczów pod wodzą Lavariniego!

Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowe pośladki! Z gorącego zdjęcia aż bucha ogień, figura Smarzek rozpala zmysły

Magdalena Stysiak przebojem wdarła się do reprezentacji Polski

Dramat Magdaleny Stysiak. Nie zagra w Lidze Narodów

Sztab medyczny reprezentacji Polski kobiet poinformował o stanie zdrowia zawodniczki Magdaleny Stysiak po jej powrocie z Włoch. Stwierdzono problemy z kolanem i przeprowadzono dokładne badania. - W wyniku przeprowadzonych badan obrazowych i badań fizykalnych lewego kolana stwierdzono, że aktualny stan zdrowia tymczasowo wyklucza zawodniczkę z udziału w treningach i zawodach - wyjaśnił lekarz reprezentacji, Krzysztof Zając.

Wilfredo Leon do wszystkiego się przyznał. Kibice mogą być przerażeni, gwiazda kadry walczy z bólem

Sonda
Czy jesteś fanem siatkówki?

Stwierdzony uraz wyklucza siatkarkę z występów w Lidze Narodów. Priorytetem sztabu medycznego pozostaje doprowadzenie jej do pełnej sprawności fizycznej. - Magda po przejściu badań specjalistycznych wymaga intensywnej rehabilitacji i działań medycznych, które doprowadzą ją do uczestniczenia w treningach i kolejnych meczach - dodał dr Zając. Sztab medyczny już nad tym pracuje i na bieżąco monitoruje stan Stysiak.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki zawita do Twardogóry
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze