Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowe pośladki! Z gorącego zdjęcia aż bucha ogień, figura Smarzek rozpala zmysły

2022-05-17 17:52
Malwina Smarzek w bikini
Autor: Instagram/Malwina Smarzek Malwina Smarzek odsłoniła zjawiskowe pośladki!

Dla większości siatkarek sezon klubowy dobiegł już końca, jednak niewiele z nich może pozwolić sobie na wakacje. Polskie siatkarki rozpoczęły przygotowania pod okiem Stefano Lavariniego, ale w kadrze na Ligę Narodów zabrakło m.in. Malwiny Smarzek. Atakująca przeżywała ostatnio trudny okres, a po finale TAURON Ligi udała się na Sardynię. W gorącej Italii ładuje akumulatory i chętnie chodzi na plażę. Jedno z takich wyjść zakończyło się publikacją w mediach społecznościowych. Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowe pośladki. Gorące zdjęcie Smarzek rozpaliło zmysły kibiców!

Ostatnie miesiące były dla Smarzek wyjątkowo trudne. Przed rozpoczęciem sezonu przeniosła się z Włoch do Rosji i nie spodziewała się, że ten ruch przyniesie jej tyle problemów. Po rozpoczęciu przez Rosję wojny w Ukrainie polska siatkarka przez kilka tygodni pozostawała w kraju agresora, za co spadła na nią ogromna krytyka. Ostatecznie 25-latka odeszła z Lokomotiwu Kaliningrad i dograła sezon w barwach DevelopResu Rzeszów. Razem z koleżankami dotarła do finału TAURON Ligi, ale w nim musiała uznać wyższość Chemika Police. Powrót do Polski okazał się bardzo trudny, bowiem kibice nie ukrywali niechęci do jednej z liderek reprezentacji. Oczekiwali od niej stanowczego potępienia rosyjskich działań, ale siatkarka ciągle zwlekała z zabraniem głosu. Mówiła, że przyjdzie na to czas po sezonie, jednak po zakończeniu ligowego finału udała się na wakacje.

Malwina Smarzek wyjedzie z Polski! Otworzy nowy rozdział, nieoczywisty kierunek

Malwina Smarzek często dzieli się z kibicami gorącymi zdjęciami. Jej figura rozpala zmysły!

Smarzek odsłoniła pośladki. Gorące zdjęcie przyprawia o zawrót głowy

Co prawda polskie siatkarki rozpoczęły zgrupowanie reprezentacji w Szczyrku, ale Smarzek sama poprosiła o wyłączenie jej z kadry na Ligę Narodów. Podczas gdy jej koleżanki trenują i szykują się do pierwszych meczów pod wodzą nowego selekcjonera, jedna z liderek wygrzewa się w sardyńskim słońcu. W swojej karierze 25-latka spędziła 3 lata we Włoszech, więc doskonale zna uroki tego kraju. Niejednokrotnie w przeszłości zachwycała fanów zjawiskowymi fotografiami. Nie inaczej było tym razem.

Wilfredo Leon do wszystkiego się przyznał. Kibice mogą być przerażeni, gwiazda kadry walczy z bólem

Sonda
Czy Malwina Smarzek-Godek to aktualnie najlepsza polska siatkarka?

Smarzek jest na Sardynii już od kilku dni i regularnie zamieszczała nowe posty w mediach społecznościowych. Fani doceniają bezpośredni kontakt z idolką, która nie kryje się przed nimi podczas wakacji. Wręcz przeciwnie, chętnie dzieli się z nimi swoimi odczuciami. Urokliwe włoskie widoki zachwycają nie tylko ją, ale także internautów, jednak prawdziwy szał wywołały zdjęcia siatkarki z plaży.

Smarzek rozpaliła zmysły. Odsłoniła wysportowane pośladki 

Reprezentantka Polski pochwaliła się zjawiskowymi fotografiami z plaży Cala Brandinchi. Jest to jedna z najpiękniejszych plaży Sardynii, więc nic dziwnego, że Smarzek postanowiła zrobić sobie zdjęcia na pamiątkę. Na wakacjach towarzyszy jej ukochany pies, z którym zapozowała do "pocztówki". Strój kąpielowy doskonale uwypuklił jej wysportowaną sylwetkę, co szybko podkreślili fani. W komentarzach zachwycali się figurą Smarzek, jej jędrnymi pośladkami, smukłą talią i naturalnym biustem.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki zawita do Twardogóry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze