Malwina Smarzek w bikini

i

Autor: Instagram/Malwina Smarzek Malwina Smarzek odsłoniła zjawiskowe pośladki!

Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowe pośladki! Z gorącego zdjęcia aż bucha ogień, figura Smarzek rozpala zmysły

2022-05-17 17:52

Dla większości siatkarek sezon klubowy dobiegł już końca, jednak niewiele z nich może pozwolić sobie na wakacje. Polskie siatkarki rozpoczęły przygotowania pod okiem Stefano Lavariniego, ale w kadrze na Ligę Narodów zabrakło m.in. Malwiny Smarzek. Atakująca przeżywała ostatnio trudny okres, a po finale TAURON Ligi udała się na Sardynię. W gorącej Italii ładuje akumulatory i chętnie chodzi na plażę. Jedno z takich wyjść zakończyło się publikacją w mediach społecznościowych. Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowe pośladki. Gorące zdjęcie Smarzek rozpaliło zmysły kibiców!

Ostatnie miesiące były dla Smarzek wyjątkowo trudne. Przed rozpoczęciem sezonu przeniosła się z Włoch do Rosji i nie spodziewała się, że ten ruch przyniesie jej tyle problemów. Po rozpoczęciu przez Rosję wojny w Ukrainie polska siatkarka przez kilka tygodni pozostawała w kraju agresora, za co spadła na nią ogromna krytyka. Ostatecznie 25-latka odeszła z Lokomotiwu Kaliningrad i dograła sezon w barwach DevelopResu Rzeszów. Razem z koleżankami dotarła do finału TAURON Ligi, ale w nim musiała uznać wyższość Chemika Police. Powrót do Polski okazał się bardzo trudny, bowiem kibice nie ukrywali niechęci do jednej z liderek reprezentacji. Oczekiwali od niej stanowczego potępienia rosyjskich działań, ale siatkarka ciągle zwlekała z zabraniem głosu. Mówiła, że przyjdzie na to czas po sezonie, jednak po zakończeniu ligowego finału udała się na wakacje.

Malwina Smarzek wyjedzie z Polski! Otworzy nowy rozdział, nieoczywisty kierunek

Malwina Smarzek często dzieli się z kibicami gorącymi zdjęciami. Jej figura rozpala zmysły!

Smarzek odsłoniła pośladki. Gorące zdjęcie przyprawia o zawrót głowy

Co prawda polskie siatkarki rozpoczęły zgrupowanie reprezentacji w Szczyrku, ale Smarzek sama poprosiła o wyłączenie jej z kadry na Ligę Narodów. Podczas gdy jej koleżanki trenują i szykują się do pierwszych meczów pod wodzą nowego selekcjonera, jedna z liderek wygrzewa się w sardyńskim słońcu. W swojej karierze 25-latka spędziła 3 lata we Włoszech, więc doskonale zna uroki tego kraju. Niejednokrotnie w przeszłości zachwycała fanów zjawiskowymi fotografiami. Nie inaczej było tym razem.

Wilfredo Leon do wszystkiego się przyznał. Kibice mogą być przerażeni, gwiazda kadry walczy z bólem

Sonda
Czy Malwina Smarzek-Godek to aktualnie najlepsza polska siatkarka?

Smarzek jest na Sardynii już od kilku dni i regularnie zamieszczała nowe posty w mediach społecznościowych. Fani doceniają bezpośredni kontakt z idolką, która nie kryje się przed nimi podczas wakacji. Wręcz przeciwnie, chętnie dzieli się z nimi swoimi odczuciami. Urokliwe włoskie widoki zachwycają nie tylko ją, ale także internautów, jednak prawdziwy szał wywołały zdjęcia siatkarki z plaży.

Smarzek rozpaliła zmysły. Odsłoniła wysportowane pośladki 

Reprezentantka Polski pochwaliła się zjawiskowymi fotografiami z plaży Cala Brandinchi. Jest to jedna z najpiękniejszych plaży Sardynii, więc nic dziwnego, że Smarzek postanowiła zrobić sobie zdjęcia na pamiątkę. Na wakacjach towarzyszy jej ukochany pies, z którym zapozowała do "pocztówki". Strój kąpielowy doskonale uwypuklił jej wysportowaną sylwetkę, co szybko podkreślili fani. W komentarzach zachwycali się figurą Smarzek, jej jędrnymi pośladkami, smukłą talią i naturalnym biustem.

Turniej TAURON Giganci Siatkówki zawita do Twardogóry
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze