Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Piękne zdjęcia siatkarki

Katarzyna Skowrońska i wygibasy przed lustrem. Siatkarka tryskała humorem, te dwa słowa chce usłyszeć każdy

2022-08-19 15:52

Świat polskiej siatkówki powoli zaczyna żyć mistrzostwami świata. Katarzyna Skowrońska i wielu zawodników skupia się już na nadchodzącej imprezie. Humor dopisuje naszej zawodniczce, która w mediach społecznościowych opublikowała fotografię tryskając humorem. Te dwa słowa, które zaprezentowała przy tym, chciałby usłyszeć każdy.

Katarzyna Skowrońska przez lata była siatkarką, do której wzdychały setki tysięcy kibiców. Nasza gwiazda wciąż wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów. Po zakończeniu kariery jest jej zdecydowanie mniej w mediach tradycyjnych. Dwukrotna mistrzyni Europy znacznie chętniej pojawia się za to w social-mediach. Często publikuje zabawne sytuacje ze swojego życia. Chętnie pokazuje, jak spędza wakacje czy czas ze swoimi znajomymi. Ostatnio kolejny raz zaskoczyła. Dwa słowa, które pokazała tym razem, chciałby usłyszeć każdy.

Słynny polski siatkarz ma własną restaurację. Łukasz Kadziewicz poszedł w inną stronę niż Lewandowski! Znamy ceny

Fajdek: - Wcale nie jest mi żal tego medalu

Wygibasy Katarzyny Skowrońskiej przed lustrem. Tryskała humorem

Siatkarka chętnie publikuje przeróżne fotografie w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pokazała się w lustrze. Katarzyna Skowrońska robiła różne wygibasy przed lustrem. To, co najważniejsze, pojawiło się na lustrze.

- Wyglądasz super! - brzmiał napis, który pokazywał się obok siatkarki.

Katarzyna Skowrońska - kim jest?

Katarzyna Skowrońska jest jedną z najpopularniejszych polskich siatkarek. W barwach kadry narodowej wystąpiła w niemal trzystu spotkaniach. Jest dwukrotną mistrzynią Europy z 2003 i 2005 roku. Zakończyła karierę w 2019 roku.

Ania Lewandowska kusi ponętnym biustem w łazience. Seksowne zdjęcie pojawiło się w sieci

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze