Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska, wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce

Przykre informacje

Katarzyna Skowrońska pogrążona w żałobie. Tajemnicza śmierć odbiła się szerokim echem, policja prowadzi śledztwo

2023-04-14 7:32

Katarzyna Skowrońska postanowiła włączyć się do kondolencji w sprawie jednej z najsmutniejszych śmierci w ostatnich dniach. Była gwiazda polskiej siatkówki zamieściła na swoich mediach społecznościowych komunikat klubu Igor Gorgonzola Novara, który mierzy się z wyjątkowo smutnym okresem po śmierci swojej młodej gwiazdy, 18-letniej Julii Itumy, która została znaleziona martwa po półfinale kobiecej Ligi Mistrzów. Służby badają przyczyny wyjątkowo tajemniczego zgonu.

Katarzyna Skowrońska przekazała kondolencje włoskiego klubu Igor Gorgonzola Novara, który opłakuje wyjątkowo tajemniczą śmierć swojej siatkarki -  Julii Itumy. Młoda gwiazda światowej siatkówki wypadła z hotelowego okna w Stambule na kilka godzin po tym, jak wraz z drużyną awansowała do półfinałowego starcia w kobiecej Lidze Mistrzów. Tajemniczą śmierć badają służby.

Katarzyna Skowrońska w żałobie. Podała komunikat o tajemniczej śmierci

Do śmierci Itumy doszło w wyjątkowo tajemnicznych okolicznościach. Jak podają tureckie media, zawodniczka znajdowała się w bardzo złym stanie psychicznym po swoim ostatnim meczu, a hotelowe kamery nagrały ją na kilka chwil przed tragedią.

- Przez nieco ponad godzinę, między 22:30 a 23:50, spacerowała samotnie korytarzem. Rozmawiała przez telefon, a potem przez kilka minut siedziała ze spuszczoną głową. Potem wstała, by wrócić do pokoju, w którym spała razem ze swoją klubową koleżanką, Hiszpanką Lucią Varelą Gomez - cytuje tureckie media "sport.pl".

Klub z Włoch pogrążony jest w żałobie i napisał wyjątkowo smutny komunikat na swoich mediach społecznościowych, który przekazała także Katarzyna Skowrońska.

- Klub Igor Volley informuje z głębokim bólem o przedwczesnej śmierci siatkarki Julii Itumy. Do tragedii doszło we wczesnych godzinach dnia. Turecka policja bada, co się stało. Igor Volley pragnie złożyć rodzinie i bliskim kondolencje i wyrazy współczucia. Klub i wszyscy jego członkowie, załamani stratą, zachowają pełne szacunku milczenie w tej sprawie do czasu zakończenia dochodzenia - napisali przedstawiciele drużyny.

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy chciałbyś powrotu Katarzyny Skowrońskiej do sportu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze