Mocne wyznanie!

Katarzyna Skowrońska przerwała milczenie tuż przed walentynkami. Powiedziała, kto jest najważniejszy w jej życiu, zdjęcia mówią wszystko

2023-02-14 16:04

Katarzyna Skowrońska postanowiła zabrać głos tuż przed walentynkami. Była siatkarka w swoim wpisie na mediach społecznościowych przyznała, kto jest dla niej najważniejszy w życiu i zamieściła fotografie, które mówią wszystko. Deklaracja byłej gwiazdy polskiej kadry obiegła fanów.

Katarzyna Skowrońska postanowiła przerwać milczenie tuż przed Walentynkami. Była gwiazda polskiej siatkówki, która przez lata cieszyła się uznaniem polskich kibiców i zwracała na nich swoją uwagę dzięki dobrym występom, ale także wspaniałej urodzie, zdobyła się na wyzwanie przed dniem zakochanych. Gwiazda przyznała, kto najbardziej dla niej liczy się w życiu i zamieściła fotografie, które ujawniają wszystko. Deklaracja byłej siatkarki obiegła internet.

Katarzyna Skowrońska szczerze przed walentynkami. To w życiu liczy się dla niej najbardziej, padło szczere wyznanie

Święto Zakochanych, bez wątpienia zjednoczy wiele par, które będą chciały spędzić ten dzień w romantycznych okolicznościach. Skowrońska, która oficjalnie nie jest w żadnej relacji, przyznała na swoich mediach społecznościowych, że dla niej w życiu najważniejszą rzeczą w życiu są przyjaciele i zamieściła zdjęcia, które ujawniają wszystko. Na zdjęciu umieszczonym w mediach społecznościowych znajduje się nie tylko Skowrońska, ale także Joanna Wołosz, która żyje ze Skowrońską w wyjątkowo bliskiej, przyjacielskiej relacji, jak też jej pies, Bruno.

- Najważniejsi w życiu są przyjaciele! - napisała Katarzyna Skowrońska pod swoją publikacją na portalu społecznościowym Instagram.

Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze