Miała wielkie szczęście!

Katarzyna Skowrońska zadziwiła swoich fanów. Pokazała coś, co zdarza się piekielnie rzadko, jest prawdziwą szczęściarą, mamy zdjęcie

2023-01-18 17:01

Katarzyna Skowrońska postanowiła zaskoczyć swoich obserwatorów na mediach społecznościowych. Była siatkarka robiąc zdjęcie, uwieczniła coś, co jest niezwykle rzadkie i aż musiała się tym pochwalić za pośrednictwem swoich medió społecznościowych. Nie da się ukryć, że gwiazda jest prawdziwą szczęściarą.

Katarzyna Skowrońska postanowiła pochwalić się niezwykłym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Przepiękna eks-gwiazda reprezentacji Polski w siatkówkę, która znana jest ze swojego zamiłowania do fotografii i tym razem udało się jej uchwycić naprawdę niezwykły widok, który należy do rzadkości. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać niezwykłą fotografię. Jest prawdziwą szczęściarą

Katarzyna Skowrońska jest postacią, której zdecydowanie nie trzeba przedstawiać fanom polskiej siatkówki. Była gwiazda reprezentacji Polski przez lata pokazywała wielką sportową klasę, a także przyciągała uwagę męskiej części publiczności, która była zafascynowana jej urodą. Po latach kariery, Skowrońska zniknęła z mediów, jednak okazjonalnie wspominała w wywiadach, że wiedzie udany żywot sportowej emerytki. Jedną z jej większych pasji stała się fotografia, a wynikami swoich prac była siatkarka ochoczo dzieli się na mediach społecznościowych. Tym razem, osiągnęła coś naprawdę wspaniałego, gdyż udało się jej objąć na fotografii niezwykle rzadkie zjawisko podwójnej tęczy. Była reprezentantka Polski jest bardzo dumna, ze zdjęcia, jakie udało się jej zrobić, to też nie wahała się, aby pokazać je na swoim Instagramie.

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze