Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska, wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce

Katarzyna Skowrońska zmagała się z potężnymi pokusami. Musiała przestać, teraz się cieszy

2022-03-25 16:00

Katarzyna Skowrońska postanowiła powiedzieć o wielkiej pokusie, z jaką musiała się zmierzyć. Była gwiazda polskiej siatkówki przyznała w rozmowie z "TVP Sport", że zmagała się z pewnymi pragnieniami, które musiała w sobie stłamsić, aby móc po latach gry na najwyższym światowym poziomie być szczęśliwa. Cała prawda wyszła na jaw.

Katarzyna Skowrońska postanowiła wyjawić jeden ze swoich sekretów. Była gwiazda polskiej siatkówki w wywiadzie z "TVP Sport" opowiedziała o wielkich pokusach, jakie dopadły ją po zakończeniu sportowej kariery. Jak sama przyznała, musiała powiedzieć swojemu menadżerowi, aby ten pod żadnym pozorem nie przyjmował żadnych ofert, które mogłyby zwolnić ją ze sportowej emerytury. Prawda wyszła na jaw.

Robert Lewandowski nie zagrał przez problemy zdrowotne! Rzecznik PZPN ujawnia, co z meczem ze Szwecją?

Katarzyna Skowrońska walczyła z pokusą. Musiała powiedzieć to menadżerowi

Pokusą, która miała gnębić Skowrońską, jest ta dotycząca powrotu ze sportowej emerytury. Okazuje się, że sama miała takie myśli, ale przekazała menadżerowi, aby ten nie przekazywał jej żadnych ofert, które mogłyby ją oderwać od odpoczynku po latach kariery.

– Zawsze są takie pokusy. Jasno powiedziałam jednak mojemu managerowi, że nie chcę więcej słyszeć o ofertach, ponieważ zakończyłam swoją "zawodniczą" przygodę z siatkówką. Jest mi dobrze. Cieszę się sportową emeryturą - powiedziała Katarzyna Skowrońska w rozmowie z "TVP Sport".

FC Barcelona coraz mocniej zainteresowana Lewandowskim! Pada konkretna kwota, niezwykły kontrakt

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Skowrońska czuje się bardzo dobrze na sportowej emeryturze. Nie zamierza wracać

Jak przyznaje Skowrońska, nie zamierza wracać do gry w siatkówkę i czuje się niezwykle dobrze, z tym że ma w końcu czas na realizację swoich własnych planów, które nie są związane ze sportem.

- Mam się jednak dobrze. Odpoczywam, realizuję się i niekiedy zaskakuję tym, że nie wracam do sportu. Wiem, że niektórzy robili zakłady, że dołączę do któregoś z klubów w okienku transferowym. To się jednak nie stanie. - przyznaje Skowrońska.

Bartosz Kurek murem za Heynenem: Zanim przyszedł, kadra była w rozsypce
Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze