Bartosz Kurek, Wilfredo Leon

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek, Wilfredo Leon

Kiedy kolejny mecz siatkarzy? Tokio 2020 siatkówka mecz Polski

2021-07-30 9:17

Kiedy kolejny mecz siatkarzy w igrzyskach olimpijskich? Reprezentacja Polski w siatkówkę w piątek rano czasu polskiego uporała się z Japonią już w trzech setach. Teraz pozostaje jej jeszcze tylko jedna potyczka przed rozpoczęciem rywalizacji w fazie pucharowej turnieju. Kiedy następny mecz siatkarzy Polski w igrzyskach olimpijskich? Sprawdźcie poniżej!

KIEDY NASTĘPNY MECZ SIATKARZY POLSKA TOKIO 2020

Aktualne igrzyska olimpijskie dla polskich siatkarzy rozpoczęły się od wielkiego rozczarowania, bowiem ulegli oni Iranowi. Później jednak było już tylko lepiej. Po trzech kolejnych zwycięstwach - z Włochami, Wenezuelą i Japonią - "Biało-czerwoni" plasują się na pierwszym miejscu w swojej grupie. To jednak nie koniec rywalizacji przed ćwierćfinałami. W walce o obronę fotelu lidera Polacy zmierzą się z Kanadą. Będzie to jednocześnie dla selekcjonera Vitala Heynena już ostatnia okazja, aby przyjrzeć się swoim podopiecznym i wyrobić sobie opinię przed rozpoczynającą się fazą medalową. Tam nie będzie przeproś - gorszy moment, słabsza chwila i turniej się zakończy. Tym bardziej możemy spodziewać się prawdziwej walki na całego.

POLSKA KOLEJNY MECZ TOKIO 2020

Kolejny, a zarazem ostatni pojedynek w fazie grupowej igrzysk olimpijskich, nadejdzie już niebawem. Mecz Polska - Kanada rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę (31 lipca - 1 sierpnia) o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Pożar w autobusie, którym jechał Paweł Fajdek
Najnowsze