Kiedy siatkarze grają kolejny mecz Tokio 2020? Polska - Włochy siatkarzy DATA, GODZINA

2021-07-24 15:07
Kiedy siatkarze grają kolejny mecz Tokio 2020? Polska - Włochy siatkarzy DATA, GODZINA
Autor: Paweł Skraba SE Kiedy siatkarze grają kolejny mecz Tokio 2020? Polska - Włochy siatkarzy DATA, GODZINA

Siatkarze mecz Polska - Włochy - kiedy kolejny mecz Tokio 2020 siatkarzy? Polska - Włochy siatkarzy DATA, GODZINA. Kiedy siatkarze grają kolejny mecz na igrzyskach olimpijskich? To był prawdziwy horror. Polacy mieli niespodziewane problemy w meczu otwarcia igrzysk olimpijskich Tokio 2020 z Iranem. Kibice mają nadzieję, że nieco spokojniej będzie w rywalizacji z Włochami. Kiedy mecz Polska - Włochy Tokio 2020?

Tokio 2020: Polska - Włochy KIEDY MECZ?

Kiedy kolejny mecz siatkarzy Polska - Włochy na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020? Ruszył turniej siatkarzy podczas IO Tokio! Polacy mieli niespodziewane problemy z naszymi wielkimi rywalami - Irańczykami. Wszyscy spodziewali się, że będzie niezwykle łatwo, natomiast mecz Polska - Iran zakończył się dopiero po tie-breaku. Po prawdziwym horrorze okazja do poprawienia humorów kibicom pojawi się już niedługo! W fazie grupowej podopiecznych Vitala Heynena czekają jeszcze cztery spotkania. "Orły" nie powinny mieć problemów z wyjścia z sześciodrużynowej grupy (awansują cztery ekipy). Kibiców martwiły jednak problemy. Czy inaczej będzie wyglądał drugi mecz siatkarzy na igrzyskach Tokio 2020? Polacy zagrają w nim z Włochami. Kadra Italii triumfowała w pierwszym spotkaniu - także po piątym secie - z Kanadą!

Przypomnij sobie skandale z meczów Polska - Iran w galerii poniżej! Kliknij już teraz.

Polacy w spotkaniu z Włochami będą zdecydowanymi faworytami. Podopieczni Vitala Heynena nie przegrali z nimi od 2018 roku. Ostatnio, w maju w Lidze Narodów rozprawiliśmy się z nimi 3:0. Czy podobnie będzie podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020?

Kiedy kolejny mecz siatkarzy w Tokio? Polska - Włochy DATA, GODZINA

Trwa faza grupowa Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Mecz Polska - Włochy odbędzie się w poniedziałek, 26 lipca. O której godzinie ruszy mecz Polska - Włochy? Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 7:20 polskiego czasu. Zapraszamy na relację na żywo na Sport.se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze