Liga Siatkówki Kobiet traci swoją gwiazdę. Olga Strantzali we Włoszech

2020-05-18 10:44 MC
Olga Strantzali
Autor: Cyfrasport Olga Strantzali

Jedna z gwiazd Ligi Siatkówki Kobiet Olga Strantzali podjęła decyzję w sprawie swojej przyszłości. Greczynka nie będzie już zawodniczką DPD Legionovii Legionowo. W kolejnym sezonie będzie grać w Bosca San Bernardo Cuneo.

Olga Strantzali była jedną z liderek DPD Legionovii Legionowo i jednocześnie szóstą najlepiej punktującą całej ligi. Chociaż działacze próbowali ją zatrzymać, to 24-latka zdecydowała się zmienić otoczenie. Zdecydowała się na Włochy, wiążac się kontraktem z Bosca San Bernardo Cuneo.

PIĘKNA i utalentowana siatkarka będzie BŁYSZCZEĆ na boiskach w Polsce [ZDJĘCIA]

- Fantastyczny sezon Olgi zwrócił na nią oczy całego siatkarskiego świata. Olga dostała propozycje gry z czołowych klubów najlepszych lig Europy i my rozumiemy jej wybór. Oczywiście, zaproponowaliśmy znacznie lepszy kontrakt, jednak nie stać nas na licytowanie się z klubami o budżecie kilkukrotnie wyższym od naszego. Pozostaje życzyć powodzenia i powiedzieć sobie "do zobaczenia później", ponieważ zapewniliśmy się wzajemnie, że chcielibyśmy kiedyś powrócić do tej współpracy - przyznał prezes Konrad Ciejka.

Największy siatkarski libero w historii Sergio kończy karierę

- Chciałam z całego serca podziękować rodzinie DPD Legionovii. Ten rok to nie była dla mnie tylko praca, lecz ogromna przyjemność gry dla takiej publiczności. Od pierwszych dni sezonu czułam wsparcie kibiców i ekipy. To dla mnie zdecydowanie najtrudniejsze pożegnanie! - powiedziała siatkarka.

Greczynka występowała w Polsce od 2018 roku. Najpierw w Enea PTPS Piła, później w DPD Legionovii Legionowo.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj