Marcin Możdżonek rozstał się z Asseco Resovią Rzeszów [WIDEO]

2020-02-17 20:04 MC
Marcin Możdżonek
Autor: Cyfrasport Marcin Możdżonek

Marcin Możdżonek nie będzie już grał w Asseco Resovii Rzeszów. Obie strony postanowiły rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron. Wszystko przez kontuzję byłego reprezentanta Polski.

- Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Ale fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym meczu - tłumaczył doświadczony zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu.

Możdżonek był zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów od 2016 roku. W swojej karierze występował także w AZS Olsztyn, PGE Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara i Cuprum Lubin. W PlusLidze rozegrał w sumie szesnaście sezonów.

35-latek ma na koncie wiele sukcesów w barwach reprezentacji Polski. Między innymi złoto mistrzostw świata, złoto i brąz mistrzostw Europy czy złoto Ligi Światowej.

Najnowsze