Marcin Możdżonek rozstał się z Asseco Resovią Rzeszów [WIDEO]

2020-02-17 20:04 MC
Marcin Możdżonek
Autor: Cyfrasport Marcin Możdżonek

Marcin Możdżonek nie będzie już grał w Asseco Resovii Rzeszów. Obie strony postanowiły rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron. Wszystko przez kontuzję byłego reprezentanta Polski.

- Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Ale fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym meczu - tłumaczył doświadczony zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu.

Możdżonek był zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów od 2016 roku. W swojej karierze występował także w AZS Olsztyn, PGE Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara i Cuprum Lubin. W PlusLidze rozegrał w sumie szesnaście sezonów.

35-latek ma na koncie wiele sukcesów w barwach reprezentacji Polski. Między innymi złoto mistrzostw świata, złoto i brąz mistrzostw Europy czy złoto Ligi Światowej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze