Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/ here_marcia Martyna Grajber

puściły jej nerwy

Martyna Grajber wściekła się jak osa! Polska siatkarka nie wytrzymała. Wszystko przez pokrzyżowane plany, mąż będzie zawiedziony

2022-10-03 12:32

Kiedy Martyna Grajber zdecydowała się na przyjęcie oferty włoskiego klubu Pallavolo Pinerolo i przeprowadzenie się do północnej Italii, z pewnością nie spodziewała się, że spędzenie odrobiny czasu ze swoim mężem będzie aż tak trudne. Tym bardziej, że los nie ma zamiaru pomagać polskiej siatkarce. Po tym, co przed kilkoma dniami przydarzyło się zawodniczce, Martyna Grajber nie wtrzymała.

Po latach gry w polskiej lidze siatkarek, Martyna Grajber zdecydował się wyjechać z Polski i spróbować swoich sił w lidze włoskiej. Kiedy jednak reprezentantka Biało-czerwonych decydowała się na taki krok, z pewnością nie spodziewała się, że aż tak trudno będzie jej się zobaczyć z mężem Janem Nowakowskim, który na co dzień reprezentuje barwy Politechniki Lublin. Martyna Grajber postanowiła jednak zrobić ukochanemu niespodziankę i się z nim zobaczyć, jednak los nie zamierzał jej tego ułatwiać. 

Mąż Martyny Grajber musiał być zawiedziony. Z planów nici, siatkarce puściły już nerwy

Okazało się bowiem, że lot, którym miała lecieć Martyna Grajber, niespodziewanie został odwołany, podobnie jak wszystkie inne rejsy tego samego przewoźnika. To było dla siatkarki Pallavolo Pinerolo już za wiele. Martyna Grajber nie zamierzała się gryźć w język i za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie postanowiła dosadnie skomentować to, co wydarzyło się na lotnisku. 

Martyna Grajber wściekła się jak osa! Polska siatkarka nie wytrzymała. Wszystko przez pokrzyżowane plany, mąż będzie zawiedziony

- Dzięki @wizzair jesteście najgorsi!!!! Jeśli ktoś chciał zrobić niespodziankę mężowi to na pewno nie róbcie tego z @wizzair - wypaliła bez ogródek Martyna Grajber na Instastories. Siatkarka prosiła jeszcze internautów o pomoc, aby podsunęli jej inny pomysł przemieszczenia się do męża, jednak ostatecznie musiała odpuścić i z wielkiej niespodzianki nic nie wyszło. 

Zobaczcie, jak wygląda Martyna Grajber w bikini, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej

Sonda
Czy podoba Ci się Martyna Grajber?
Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/ here_marcia screen Martyna Grajber
Nikola Grbić po srebrnym medalu mistrzostw świata. Tak zareagował na sukces Polaków
Najnowsze