ME siatkarek 2019: GRUPY i WYNIKI. ME siatkarek 2019 TERMINARZ, MECZE? Grupa Polek na mistrzostwa Europy 2019. WYNIKI ME siatkarek Polska, Słowacja, Turcja, Węgry 2019

2019-09-04 20:15 MSo
Malwina Smarzek-Godek, Joanna Wołosz
Autor: Cyfra Sport Malwina Smarzek-Godek i Joanna Wołosz

Mistrzostwa Europy siatkarek 2019 GRUPY, WYNIKI, TERMINARZ. KIEDY mecze reprezentacji Polski na ME siatkarek 2019? Z kim grają Polki podczas ME siatkarek 2019? PROGRAM ME siatkarek 2019 DATY meczów Polek. Przed nami kolejna duża impreza siatkarska w Polsce. Biało-czerwone, podobnie jak Słowaczki, Turczynki i Węgierki zagrają w mistrzostwach Europy przed własną publicznością. Grupa Polek na mistrzostwa Europy 2019 TERMINARZ. WYNIKI ME siatkarek Polska, Słowacja, Turcja, Węgry 2019.

Mistrzostwa Europy siatkarek 2019 GRUPY i WYNIKI:

Terminarz siatkarski jest niezwykle napięty - tuż po zakończeniu rozgrywek klubowych, do gry wchodzą reprezentacje. Za nami są już Liga Narodów i kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich, a lada moment rozpoczynają się także mistrzostwa Europy. Pierwsze mecze w turnieju rozgrywanym w czterech krajach, w tym w Polsce wystartuje już w piątek. Żeńska reprezentacja w ostatnich latach zrobiła duży postęp, co napawa optymizmem przed mistrzostwami Europy. Biało-czerwone swoje mecze grupowe będą rozgrywać w łódzkiej Atlas Arenie. Z kim Polki zagrają w grupie ME 2019?

Mistrzostwa Europy siatkarek 2019 GRUPY

Grupa B (polska grupa):

Piątek 23.08:
14:00 Belgia – Ukraina 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)
17:30 Włochy – Portugalia 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)
20:30 Polska – Słowenia 3:0 (25:12, 25:22, 25:23)

Sobota 24.08:

18:00 Belgia – Słowenia 3:0 (25:13, 25:21, 25:20)
20:30 Polska - Portugalia 3:0 (25:14, 25:16, 25:11)

Niedziela 25.08:

18:00 Słowenia – Portugalia 3:0 (25:21, 25:20, 25:9)
21:00 Ukraina – Włochy 0:3 (16:25, 18:25, 10:25)

Poniedziałek 26.08:

18:00 Włochy – Belgia 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
20:30 Polska – Ukraina 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:15)

Wtorek 27.08:

18:00 Portugalia – Belgia 1:3 (13:25, 26:24, 20:25, 11:25)
21:00 Włochy – Słowenia 3:0 (27:25, 25:8, 25:17)

Środa 28.08:

17:30 Polska - Belgia 2:3 (25:20, 25:27, 25:20, 21:25, 15:17)
20:00 Ukraina – Słowenia 2:3 (25:22, 21:25, 25:18, 21:25, 8:15)

Czwartek 29.08:

18:00 Portugalia - Ukraina 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)
20:30 Polska - Włochy 3:2 (25:14, 19:25, 13:25, 25:21, 15:12)

Reprezentacja Mecze Zwycięstwa Porażki Sety Punkty
1. Włochy 5 4 0 12:0 12
2. Polska 5 4 1 14:6 12
3. Belgia 5 4 1 12:4 11
4. Słowenia 5 2 3 6:11 5
5. Ukraina 5 1 4 6:12 4
6. Portugalia 5 0 5 1:15 0

Grupa A:

Piątek 23.08:
13:00 Francja - Bułgaria 3:2 (25:20, 13:25, 25:15, 19:25, 15:13)
16:00 Serbia - Finlandia 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
19:00 Turcja - Grecja 3:0 (25:21, 25:18, 25:8)

Sobota 24.08:

16:00 Francja - Grecja 0:3 (12:25, 21:25, 21:25)
18:30 Finlandia - Turcja 2:3 (24:26, 15:25, 25:20, 25:21, 10:15)

Niedziela 25.08:

17:00 Bułgaria - Serbia 1:3 (25:16, 21:25, 20:25, 16:25)
19:30 Grecja - Finlandia 3:1 (26:24, 15:25, 25:21, 27:25)

Poniedziałek 26.08:

17:00 Francja - Serbia 1:3 (19:25, 13:25, 25:17, 23:25)
19:30 Turcja - Bułgaria 3:1 (25:21, 25:11, 20:25, 25:18)

Wtorek 27.08:

17:00 Finlandia - Francja 3:1 (25:21, 25:14, 22:25, 25:18)
19:30 Grecja - Bułgaria 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)

Środa 28.08:

17:00 Serbia - Grecja 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
19:30 Francja - Turcja 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)

Czwartek 29.08:

17:00 Bułgaria - Finlandia 3:0 (25:14, 25:21, 25:19)
19:30 Turcja - Serbia 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 22:25)

Reprezentacja Mecze Zwycięstwa Porażki Sety Punkty
1. Serbia 5 5 0 15:3 15
2. Turcja 5 4 1 13:6 11
3. Bułgaria 5 2 3 10:9 7
4. Grecja 5 2 3 6:10 6
5. Finlandia 5 1 4 6:13 4
6. Francja 5 1 4 5:14 2

Grupa C:

Piątek 23.08:
15:00 Chorwacja - Azerbejdżan 2:3 (13:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:17)
17:30 Holandia - Rumunia 3:0 (25:21, 25:18, 25:9)
20:30 Węgry - Estonia 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

Sobota 24.08:

18:00 Estonia - Chorwacja 1:3 (18:25, 17:25, 28:26, 12:25)
20:30 Rumunia - Węgry 3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 25:22)

Niedziela 25.08:

15:30 Azerbejdżan - Holandia 0:3 (15:25, 23:25, 23:25)
18:00 Estonia - Rumunia 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25)

Poniedziałek 26.08:

18:00 Holandia - Chorwacja 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
20:30 Węgry - Azerbejdżan 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)

Wtorek 27.08:

18:00 Holandia - Estonia 3:0 (25:18, 25:12, 25:10)
20:30 Rumunia - Chorwacja 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 22:25)

Środa 28.08:

15:30 Azerbejdżan - Estonia 3:2 (25:20, 18:25, 25:22, 22:25, 15:11)
18:00 Chorwacja - Węgry 3:0 (25:20, 25:23, 35:33)

Czwartek 29.08:

15:30 Rumunia - Azerbejdżan 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)
18:30 Węgry - Holandia 0:3 (17:25, 13:25, 15:25)

Reprezentacja Mecze Zwycięstwa Porażki Sety Punkty
1. Holandia 5 5 0 15:0 15
2. Chorwacja 5 4 1 12:7 10
3. Azerbejdżan 5 3 2 11:8 10
4. Rumunia 5 2 3 7:11 6
5. Węgry 5 1 4 4:12 3
6. Estonia 5 0 5 4:15 1

Grupa D:

Piątek 23.08:
14:30 Szwajcaria - Niemcy 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)
17:00 Białoruś - Rosja 0:3 (24:26, 16:25, 22:25)
20:00 Słowacja - Hiszpania 3:0 (26:24, 29:27, 25:18)

Sobota 24.08:

17:30 Niemcy - Hiszpania 3:1 (15:25, 25:19, 31:29, 25:18)
20:00 Szwajcaria - Słowacja 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)

Niedziela 25.08:

17:30 Hiszpania - Białoruś 3:1 (25:22, 25:22, 15:25, 25:17)
20:00 Rosja - Szwajcaria 3:0 (28:26, 25:19, 25:9)

Poniedziałek 26.08:

17:30 Niemcy - Rosja 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 14:25, 15:11)
20:00 Słowacja - Białoruś (22:25, 22:25, 25:17, 25:18, 16:14)

Wtorek 27.08:

17:30 Hiszpania - Szwajcaria 3:2 (22:25, 21:25, 26:24, 25:22, 15:13)
20:00 Niemcy - Słowacja 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:21)

Środa 28.08:

17:30 Rosja - Hiszpania 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
20:00 Niemcy - Białoruś 3:0 (25:10, 25:15, 25:15)

Czwartek 29.08:

15:30 Słowacja - Rosja 0:3 (14:25, 9:25, 12:25)
18:00 Szwajcaria - Białoruś 3:1 (19:25, 25:18, 29:27, 25:21)

Reprezentacja Mecze Zwycięstwa Porażki Sety Punkty
1. Niemcy 5 5 0 15:4 14
2. Rosja 5 4 1 14:3 13
3. Słowacja 5 3 2 10:8 8
4. Hiszpania 5 2 3 7:12 5
5. Białoruś 5 1 4 5:13 4
6. Szwajcaria 5 0 5 4:15 1

Pary 1/8 finału ME siatkarek 2019:

Niedziela, 1.09:

15:30 Rosja - Belgia 3:1 (25:22, 25:15, 21:25, 25:22)
16:00 Serbia - Rumunia 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
16:00 Holandia - Grecja 3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
18:00 Niemcy - Słowenia 3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
18:00 Włochy - Słowacja 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
18:30 Azerbejdżan - Bułgaria 0:3 (12:25, 16:25, 23:25)
18:30 Turcja - Chorwacja 3:2 (26:24, 18:25, 31:33, 25:22, 16:14)
20:30 Polska - Hiszpania 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)

Pary 1/4 finału mistrzostw Europy 2019:

Środa 04.09:

Mecz 9: 4.09, 20.30 Polska - Niemcy 3:2 (22:25, 25:16, 25:19, 17:25, 15:11)
Mecz 10: 4.09, 18.30 Turcja - Holandia 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
Mecz 11: 4.09, 16.00 Serbia - Bułgaria 3:0 (25:19, 25:18, 28:26)
Mecz 12: 4.09, 18.00 Włochy - Rosja 3:1 (25:27, 25:22, 27:25, 25:21)

Pary 1/2 finału

Sobota 07.09:

Polska - Turcja 1:3
Serbia - Włochy 3:1

Niedziela 8.09:

Mecz o trzecie miejsce: Polska - Włochy

FINAŁ: Serbia - Turcja

Najnowsze