Wilfredo Leon

i

Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Na jaw wyszły nowe informacje na temat zdrowia Wilfredo Leona. Zdjęcie obiegło internet, kibice będą w szoku

2022-07-04 18:38

Wilfredo Leon przekazał najnowsze informacje na temat swojego zdrowia. Siatkarz reprezentacji Polski, który nie tak dawno temu przechodził operację kontuzjowanej nogi, nie mógł występować w trakcie Ligi Narodów, co bardzo zmartwiło kibiców w całym kraju. Ostatecznie jednak wygląda na to, że gracz ma się coraz to lepiej, a przynajmniej na to właśnie wskazują zdjęcia, które Wilfredo Leon pokazuje na swoich mediach społecznościowych.

Wilfredo Leon przekazał swoim fanom na Instagramie dość dobre wiadomości! Okazuje się, że rehabilitacja gwiazdora siatkarskiej reprezentacji przebiega w tempie doprawdy błyskawicznym, co udokumentowane jest przez samego Leona za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy bardzo dobre postępy w leczeniu się sprawią, że zobaczymy gracza już niebawem z powrotem na parkietach?

Justyna Żyła zdradziła, co robi po pracy. Rozkłada się w wygodnym miejscu i... nie uwierzycie, to trzeba zobaczyć

Wilfredo Leon miał poważny uraz. O wszystkim informował

O problemach zdrowotnych Leona mogliśmy dowiedzieć się za pośrednictwem Facebooka siatkarza. Gracz Perugii mówił, że problemy z nogą będą kosztować go udział w spotkaniach Ligi Narodów, a także, potencjalnie, nie będzie w stanie wystąpić na siatkarskich mistrzostwach globu.

- Nie wystąpię w Lidze Narodów, a duży znak zapytania pojawia się przy kwestii mojego udziału w mistrzostwach świata. To trudny moment dla mnie, ponieważ próbowałem wszystkiego, aby unikać operacji. Ale wiem, że powrót do treningów z drużyną narodową w tym momencie mógłby być zbyt bolesny i zbyt ryzykowny dla mojej kariery. Wierzę, że wrócę silniejszy i będę gotowy na walkę o trofea w nadchodzących turniejach - napisał Wilfredo Leon za pośrednictwem swojego Facebooka.

Nie zgadniesz, jak "Diablo" Włodarczyk podróżuje po wyjściu z więzienia. Mamy zdjęcia! Na to zamienił cztery kółka

Aby zobaczyć jak wyglądał ślub Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Wilfredo Leon ma się coraz lepiej. Te zdjęcia mówią wszystko

Mimo że operacja nogi sprawiłą, że Wilfredo Leon przez pewien czas zmuszony był do leżenia w domu, o tyle na jego najnowszych zdjęciach widzimy, że coraz to łatwiej idzie mu podejmowanie sportowych aktywności. Na najnowszym zdjęciu widzimy, jak siatkarz gra w swoją dyscyplinę w basenie. 

- Praca w toku - napisał Wilfredo Leon na najnowszej publikacji na portalu społecznościowym Instagram.

Wilfredo Leon

i

Autor: instagram.com/wilfredo_leon_official
Sonda
Czy Polacy poradzą sobie na mistrzostwach świata bez Wilfredo Leona?
Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze