Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła zdradziła, co robi po pracy. Rozkłada się w wygodnym miejscu i... nie uwierzycie, to trzeba zobaczyć

2022-07-04 16:14

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami", a także eks-ukochana Piotra Żyły postanowiła pokazać,jak relaksuje się po chwilach ciężkiej pracy, której podejmuje się ona w jednej z cukierni w Wiśle. Okazuje się, że Justynie Żyle do relaksu potrzebne jest wyłącznie wygodne miejsce, a także jeden przedmiot. Jaki? To po prostu trzeba zobaczyć.

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Celebrytka znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami", a także dzięki związkowi z Piotrem Żyłą, postanowiła pokazać, jak spędza czas po całym dniu zawodowych wyzwań. Okazuje się, że jedyne czego Żyła potrzebuje to zacisznego, wygodnego miejsca, a także przedmiotu, który umiliłby jej czas. Zdjęcie pokazuje wszystko - tak właśnie czas wolny spędza Justyna Żyła!

Wspaniała chwila w życiu Pawła Dawidowicza! Reprezentant Polski został ojcem, ogromne szczęście

Justyna Żyła ciężko pracuje. O wszystkim informowała na mediach społecznościowych

Nie jest tajemnicą, że Justyna Żyła na utrzymanie swoje i swoich dzieci ciężko pracuje w jednej z cukierni umiejscowionych w Wiśle. Trzeba przyznać, że ta praca bardzo pasuje profilowi zainteresowań samej celebrytki, która już nie raz popisywała się swoimi umiejętnościami za pomocą Instagrama.

Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat. Cukiernia u Janeczki to rodzinna firma z tradycjami. Zawsze można znaleźć tutaj cukiernicze cuda, które zachwycają. Nietuzinkowy sposób ich podania oraz świeże produkty z których są wykonane tworzą niepowtarzalny charakter tego co tam znajdziecie - pisała Justyna Żyła na Instagramie.

Arkadiusz Milik zastał dziewczynę bez stanika! Musiał podzielić się tym widokiem, aż pociekła ślinka

Aby zobaczyć zdjęcia Justyny Żyły bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła ma swój sposób na czas wolny. Nie trzeba jej wiele

Okazuje się, że jedną z ulubionych przez Justynę Żyłę metod spędzania wolnego czasu jest... czytanie książek. Na mediach społecznościowych pokazało się nagranie, które prezentuje, jak Justyna Żyła delektuje się lekturą i spędza bardzo udany czas z dala od obowiązków rodzinnych i domowych.

-  W końcu z książką. Poniedziałki tez mogą być miłe - napisała Justyna Żyła za pomocą mediów społecznościowych.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze