Arkadiusz Milik i Agata Agatycze Sieramska

i

Autor: Instagram/ arekmilik Arkadiusz Milik i Agata "Agatycze" Sieramska

Arkadiusz Milik zastał dziewczynę bez stanika! Musiał podzielić się tym widokiem, aż pociekła ślinka

2022-07-04 14:22

Odkąd Arkadiusz Milik i Agata Sieramska nie kryją się ze swoimi uczuciami i pokazują się razem publicznie, w mediach społecznościowych influencerki i napastnika reprezentacji Polski pojawia się wiele wspólnych zdjęć. Jedna z fotografii opublikowana przez Milika mogła mogła jednak przyciągnąć szczególną uwagę, bowiem piłkarz podzielił się zdjęciem swojej ukochanej bez stanika. Jego reakcja mówi wszystko.

Po rozstaniu z Jessiką Ziółek, Arkadiusz Milik nie był zbyt długo singlem i znalazł sobie nową miłość, którą została Agata "Agatycze" Sieramska. Początkowo napastnik reprezentacji Polski oraz influncerska nie pokazywali się razem publicznie, jednak w pewnym momencie przestali kryć się ze swoimi uczuciami co sprawiło, że na ich profilach w mediach społecznościowych zaczęły masowo pojawiając się wspólne zdjęcia, w tym to, gdzie Sieramska stoi u boku piłkarza w zmysłowej, białej sukni. Tym razem jednak Arkadiusz Milik mógł zaskoczyć swoich fanów, chwaląc się widokiem swojej ukochanej, który zastał. 

PZPN podjął ważną decyzję! Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Dziewczyna Arkadiusza Milika wygrzewała się bez stanika. Reprezentant Polski musiał podzielić się tym widokiem

Nie jest tajemnicą, że ukochana Milika może pochwalić się zmysłowym i wysportowanym ciałem i jak widać, często pokazuje się ona piłkarzowi w takim wydaniu. Na instagramowym profilu napastnika reprezentacji Polski pojawiło się bowiem zdjęcie Sieramskiej w bikini, leżącej bokiem na leżaku. Arkadiusz Milik postanowił podzielić się ze swoimi fanami tym, co ujrzał.

NIE PRZEGAP: Fani Krzysztofa Radzikowskiego oniemieli po zobaczeniu, jak wygląda teraz gwiazda Gogglebox TTV! Wystarczyło jedno niepozorne zdjęcie

Zobaczcie, jak mieszka Arkadiusz Milik, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien grać u boku Lewandowskiego w reprezentacji?

Arkadiusz Milik zastał dziewczynę bez stanika i musiał się tym podzielić. Rozbrajająca reakcja, aż pociekła ślinka

Reakcja Arkadiusza Milika na widok swojej dziewczyny bez stanika nie pozostawia złudzeń, że Agata Sieramska idealnie wpasowała się w jego gust. Napastnik reprezentacji Polski, który na co dzień broni barw Olympique Marsylia skomentował zdjęcie jedynie dwoma emotikonami - rozmarzonej buźki, której pociekła ślinka oraz ognia co nie zostawia złudzeń, że influencerka rozpala swoim ciałem Milika do czerwoności.

To koniec! U Lewandowskich musiała nadejść ta chwila. Pozostały jedynie piękne wspomnienia

Arkadiusz Milik pokazał dziewczynę bez stanika

i

Autor: Instagram/ arekmilik screen Arkadiusz Milik pokazał dziewczynę bez stanika
Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze