Michał Probierz

i

Autor: Cyfra Sport Michał Probierz

PZPN podjął ważną decyzję! Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

2022-07-04 12:26

W styczniu tego roku Michał Probierz miał podjąć pracę z Termalice po tym, jak opuścił ławkę trenerską Cracovii po ponad czterech latach na stanowisku. W Niecieczy zabawił jednak tylko dwa dni, po czym zrezygnował ze swojej posady. Teraz, pół roku później może pochwalić się nową, w Polskim Związku Piłki Nożnej. Michał Probierz oficjalnie został bowiem selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21.

Kiedy Michał Probierz przenosił się z Jagiellonii Białystok do Cracovii obejmował nie tylko fotel trenera pierwszej drużyny, ale również stanowisko wiceprezesa. Niestety, po ponad czterech latach, w listopadzie 2021 szkoleniowiec poinformował, że jego przygoda w Krakowie dobiega końca. Później, w styczniu gruchnęła wieść, że Probierz ma zostać nowym trenerem Termaliki Nieciecza, jednak po dwóch dniach Probierz zrezygnował ze stanowiska, bowiem nie doszedł do porozumienia z władzami klubu. Teraz znalazł jednak nowe zatrudnienie i jak się okazuje, będzie on prowadził młodych reprezentantów Polski. 

Komentator Eleven Sports walczy z rakiem! Przejmujące słowa Tomasza Zielińskiego, rozpoczyna trudną walkę

Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski U21! To już oficjalne

Nazwisko Michała Probierza przewijało się również przy dezercji Paulo Sousy w kontekście przejęcia reprezentacji Polski, jednak ostatecznie "polski Guardiola" będzie pracował z drużyną U21. - Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że nowym trenerem reprezentacji Polski do lat 21 mianowany został Michał Probierz. Niespełna 50-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Macieja Stolarczyka. - czytamy w oficjalnym komunikacie PZPN. 

 To koniec! U Lewandowskich musiała nadejść ta chwila. Pozostały jedynie piękne wspomnienia

Zobaczcie, jak Robert i Anna Lewandowscy szaleli na jachcie podczas wakacji, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Michał Probierz to dobry selekcjoner dla reprezentacji Polski U21?

Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski U21! Były trener Cracovii znalazł nowe zatrudnienie

W czasie swojej przygody na ławce trenerskiej, Michał Probierz dwukrotnie zdobywał Puchar Polski - z Jagiellonią Białystok w 2010 roku oraz Cracovią dekadę później, a także dwa razy wygrywał Superpuchar Polski, z tymi samymi zespołami. Oprócz Cracovii i Jagiellonii, w swoim CV Probierz ma również m.in. Lechię Gdańsk, Wisłę Kraków, GKS Bełchatów, czy Aris Saloniki. Teraz będzie mógł zademonstrować swój warsztat trenerski prowadząc młodych reprezentantów Polski.

NIE PRZEGAP: Fani Krzysztofa Radzikowskiego oniemieli po zobaczeniu, jak wygląda teraz gwiazda Gogglebox TTV! Wystarczyło jedno niepozorne zdjęcie

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem
Najnowsze