Tomasz Zieliński

i

Autor: Instagram/ tomekzielinski11 Tomasz Zieliński

Komentator Eleven Sports walczy z rakiem! Przejmujące słowa Tomasza Zielińskiego, rozpoczyna trudną walkę

2022-07-04 7:22

Tomasz Zieliński, znany fanom piłki nożnej zwłaszcza z komentowania spotkań Pucharu Ligi Angielskiej i Pucharu Anglii na antenie Eleven Sports postanowił poinformować swoich fanów, że zdiagnozowano u niego chłoniaka. Dziennikarz zapowiedział, że natychmiast rozpoczyna chemioterapię oraz, że znika z przestrzeni medialnej do czasu poprawy zdrowia. W odpowiedzi otrzymał ogromne wsparcie od internautów.

Duet komentatorów Tomasz Zieliński - Marcin Grzywacz przez długi czas towarzyszy fanom angielskiego futbolu, którzy śledzili losy spotkań rozgrywanych w ramach Pucharu Ligi Angielskiej oraz Pucharu Anglii na antenach Eleven Sport. Niestety, w najbliższym czasie Tomasz Zieliński będzie musiał odłożyć na bok sprawy zawodowe i stoczyć ciężką walkę z chorobą nowotworową. Dziennikarz poinformował w niedzielę 3 lipca, że zdiagnozowano u niego chłoniaka.

Kamil Stoch nie owijał w bawełnę! Lider polskich skoczków ujawnił całą prawdę, tak to wygląda na co dzień

Tomasz Zieliński zwrócił się do fanów i ujawnił prawdę. Komentatora Eleven Sports czeka trudna walka z rakiem

Zieliński zapowiedział, że niezwłocznie rozpoczyna leczenie i przez jakiś czas będzie skupiony jedynie na walce o swoje życie. - Cześć! Mam dla Was małą informację. Zdiagnozowano u mnie chłoniaka. Jest to choroba nowotworowa, z którą muszę się zmierzyć. Jutro rozpoczynam proces chemioterapii, która potrwa co najmniej pół roku. Rokowania są dobre, ja czuje się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Co jasne, na pewien czas znikam z aktywności medialnych. Wracam jak tylko pozwoli na to zdrowie. Do zobaczenia i usłyszenia, zaraz wracam :) - napisał na Twitterze komentator Eleven informując o swojej chorobie.

Szczere wyznanie Artura Szpilki o przeszłości! Przyznał to dopiero po latach, chciałby cofnąć czas

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Tomasz Zieliński walczy z nowotworem. U komentatora zdiagnozowano chłoniaka, poinformował swoim fanów

W odpowiedzi pod wpisem Zielińskiego pojawiła się masa wiadomości zarówno od ludzi z branży medialnej, dziennikarzy i innych komentatorów, jak i zwykłych użytkowników, którzy na co dzień mieli okazję oglądać mecze komentowane przez Zielińskiego. Wszyscy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia oraz siły w walce z chorobą nowotworową. 

Lukas Podolski miał dla kibiców ważny komunikat! Musiał to powiedzieć głośno, nie wahał się ani przez chwilę

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze