Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

To koniec! U Lewandowskich musiała nadejść ta chwila. Pozostały jedynie piękne wspomnienia

2022-07-04 8:08

Za Robertem długi i przede wszystkim męczący sezon, po którym kapitan reprezentacji Polski musiał naładować baterię podczas wakacji. Do tego jego klubowa sytuacja wciąż się nie wyjaśniła, chociaż podczas urlopu "Lewy" mógł aż tak bardzo nie zaprzątać sobie tym głowy. Jak jednak doskonale wiemy, wszystko co dobre szybko się kończy i niezwykłe wakacje Lewandowskich również.

W ostatnich miesiącach Robert Lewandowski znów wylewał siódme poty na treningach oraz podczas meczów Bayernu Monachium co sprawiło, że kapitan reprezentacji Polski strzelił w ostatnim ligowym sezonie aż 50 bramek. Po takim sezonie bez dwóch zdań należał mu się odpoczynek, a jego ostatnie dni Lewandowski spędził w Hiszpanii, gdzie nie tylko szalał ze swoją żoną i kolegami na jachcie, ale również spotkał się z trenerem Barcelony, gdzie podczas rozmowy padła jasna deklaracja. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy i nie inaczej jest tym razem. 

NIE PRZEGAP: Zasapany Mariusz Pudzianowski musiał robić to na raty! Ten widok wprawił fanów w osłupienie, wideo wywołało konsternację

Lewandowskim zostały już tylko wspomnienia. Ta chwila musiała nadejść

Po zakończeniu czerwcowego zgrupowania reprezentacji Polski, Robert Lewandowski udał się wraz z rodziną do Hiszpanii, gdzie najpierw spędził kilka dni na Majorce, by następnie wyruszyć z żoną i znajomymi na Ibizę. Po tych wspaniałych chwilach zostały im już tylko piękne wspomnienia, bowiem Robert i Anna Lewandowscy musieli już wrócić do rzeczywistości, swoich córek i obowiązków.

Komentator Eleven Sports walczy z rakiem! Przejmujące słowa Tomasza Zielińskiego, rozpoczyna trudną walkę

Zobaczcie, jak Robert i Anna Lewandowscy bawili się na jachcie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Anna Lewandowska potwierdziła, że to koniec. Zostały już tylko wspomnienia, nadszedł ten moment

Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym wraz z Robertem czekają na odprawę na lotnisku, by wrócić do rodziny. - 4 super dni ze znajomymi, ale już szybko stęsknieni wracamy do naszych dzieci - napisała żona "Lewego" potwierdzając, że wakacje kapitana reprezentacji Polski w Hiszpanii dobiegły już końca. Teraz czas wracać do rzeczywistości, a co za tym idzie, na "Lewego" czeka powrót do Bayernu, z którego bardzo chce odejść. 

Szczere wyznanie Artura Szpilki o przeszłości! Przyznał to dopiero po latach, chciałby cofnąć czas

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze