Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

Nie zgadniesz, jak "Diablo" Włodarczyk podróżuje po wyjściu z więzienia. Mamy zdjęcia! Na to zamienił cztery kółka

2022-07-04 15:56

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ponownie cieszy się wolnością. Były dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej opuścił więzienie w piątek 1 lipca i od razu popędził do najbliższych - ukochanej Karoliny Olszewskiej i trzyletniej córeczki Marii. W niedzielę cała trójka bawiła się przednio na warszawskim torze wyścigów konnych na Służewcu, z kolei w poniedziałek "Diablo" odwiedził redakcję "Super Expressu", gdzie udzielił szczerego wywiadu Andrzejowi Kostyrze. Jak dotarł do naszej redakcji?

"Diablo" Włodarczyk to jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii. Na amatorstwie zdobył brązowy medal na mistrzostwach Europy kadetów, na koncie ma także dwa tytuły mistrza Polski juniorów i dwa młodzieżowego mistrza Polski. W sumie stoczył 66 walk, z czego wygrał aż 61 (w tym 44 przed czasem). Największe triumfy święcił jednak w boksie zawodowym, na który zdecydował się już w wieku 19 lat. "Diablo" dwa razy sięgał po tytuł mistrza świata - raz federacji WBC, raz IBF. W obu przypadkach był czempionem w wadze junior ciężkiej.

W ostatnich miesiącach już tak często się jednak między linami nie pokazywał. Wszystko przez problemy z prawem. Włodarczyk złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych (i to kilka razy!) i w efekcie został skazany przez sąd na więzienie. Pierwszą odsiadkę rozpoczął w styczniu 2021 roku, drugą w lutym tego roku.

"Diablo" Włodarczyk zdradził, kiedy wróci na ring! Mocne słowa na temat promotora, to nie przejdzie bez echa

- Codziennie dzwoniłem do ukochanej i pytałem o córeczkę. Najgorszym momentem w całym moim życiu było to, że kiedy wyszedłem, to córka bała się mnie. Uśmiechała się, bo wiedziała, że jestem kimś znajomym, ale nie mogłem jej nawet na ręce wziąć. Na wolności jestem miesiąc, ale dopiero od pięciu dni zostaje ze mną. Choć nadal nie jest do końca z tego szczęśliwa. Ostatnio narzeczona gdzieś pojechała i ja zostałem na trzy godziny tylko z nią. Miałem lament, płacz, musiałem stawać na uszach, by ratować sytuację. Wyszliśmy na spacer, pokazałem jej kilka rzeczy, a wszystko po to by zmylić brak mamy. Było bardzo ciężko - opowiadał Włodarczyk "Super Expressowi" po pierwszej odsiadce.

Pierwsze słowa "Diablo" Włodarczyka po wyjściu z więzienia! Tak nazwał Szpilkę, jednoznaczna opinia

Nic więc zatem dziwnego, że gdy teraz wyszedł na wolność, to od razu popędził do najbliższych. Ostatnią niedzielę "Diablo" spędził z ukochaną i córeczką na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu. Wszyscy bawili się przednio, a trzyletnia Maria nie opuszczała taty na krok.

Z kolei w poniedziałek Włodarczyk odwiedził redakcję "Super Expressu", gdzie udzielił bardzo szczerego wywiadu Andrzejowi Kostyrze. "Diablo" co zrozumiałe nadal nie ma prawda jazdy, więc dotarł do nas... na rowerze.

Fotki znajdziecie poniżej!

Włodarczyk jeszcze przed rozmową z Kostyrą zdradził, że do ringu wróci we wrześniu. Choć w mediach od kilku dni aż huczy od plotek o jego ewentualnym starciu z Arturem Szpilką, to sam zainteresowany do MMA nie zamierza się wybierać.

- Nie ma co czekać, chcę wrócić we wrześniu. Trenuję dalej z Andrzejem Liczikiem. Nie mam kontraktu z Andrzejem Wasilewskim, ale Andrzej jako jeden z nielicznych fajnie zachował się w tej całej sytuacji i wrócę na jego gali (grupa KnockOut Promotions, red.) - powiedział nam Włodarczyk.

Wspomniany promotor Włodarczyka nie ukrywa z kolei, że chciałby doprowadzić "Diablo" do jeszcze jednej dużej walki. To miałaby być taka wisienka na karierze byłego mistrza świata. We wrześniu można zatem spodziewać się słabszego rywala, po zwycięstwie z którym Włodarczyk wróci do rankingów. I dopiero wtedy, być może pod koniec roku, "Diablo" mógłby powalczyć o coś więcej!

Artur Szpilka nie zostawił złudzeń w sprawie walki z "Diablo" Włodarczykiem! Gwiazdor KSW nie owijał w bawełnę, jasny przekaz

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Włodarczyk w MMA?
"Diablo" o walce ze Szpilką: Kasa schodzi na drugi plan, to sprawa osobista

Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski jednak w Barcelonie? Posłuchaj najnowszych wiadomości o wymarzonym transferze "Lewego"!

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze