Krzysztof Diablo Włodarczyk z najbliższymi na wyścigach na Służewcu

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Wyjątkowe chwile Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z najbliższymi. Po wyjściu z więzienia udał się w luksusowe miejsce, mamy zdjęcia

2022-07-03 20:10

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy w historii. Kibice przez lata żyli jego walkami o mistrzostwo świata, ale niestety w jego życiu było też sporo dołków. Tylko w ostatnich kilkunastu miesiącach niespełna 41-latek dwukrotnie trafił do więzienia. W piątek (1 lipca) wyszedł zza krat i błyskawicznie cieszy się wolnością. Już po dwóch dniach od wyjścia z więzienia udał się w luksusowe miejsce. Mamy zdjęcia wyjątkowych chwil "Diablo" Włodarczyka z najbliższymi.

"Diablo" w ostatnich miesiącach ma problemy z prawem w związku z łamaniem sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obydwie jego ostatnie odsiadki wiązały się z tym wykroczeniem. Po pierwszej odsiadce Włodarczyk wrócił na ring i stoczył dwie walki. W lipcu 2021 roku pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna, a w listopadzie przed czasem odprawił Maximiliano Jorge Gomeza z Argentyny. Współpraca z nowym trenerem - Andrzejem Liczikiem - zaczynała przynosić efekty, ale były mistrz świata kategorii cruiser ponownie wylądował za kratami. Na wolność wyszedł w piątek, 1 lipca, i w końcu mógł w pełni oddać się najbliższym. Od razu wykorzystał weekend, by spędzić z nimi wspaniały czas.

Pierwsze słowa "Diablo" Włodarczyka po wyjściu z więzienia! Tak nazwał Szpilkę, jednoznaczna opinia

W galerii poniżej zobaczysz, jak Krzysztof "Diablo" Włodarczyk spędził wyjątkowe chwile z najbliższymi w luksusowym miejscu:

Wyjątkowe chwile "Diablo" Wlodarczyka z najbliższymi. Po wyjściu z więzienia udał się w luksusowe miejsce

Znakomity pięściarz ma za sobą burzliwe życie prywatne. Przez 11 lat był żonaty z Małgorzatą Babilońską, z którą ma najstarsze dziecko - dorosłego już syna, Cezarego. W 2014 r. urodziła się jego pierwsza córka - Zuzanna. Jej mamą nie jest jednak Babilońska, a Magdalena Radomska, z którą pięściarz był w pozamałżeńskim związku. Od kilku lat "Diablo" jest szczęśliwie zakochany z wzajemnością w Karolinie Olszewskiej. To właśnie ona towarzyszyła mu wraz z najmłodszą córką, Marią (urodzoną w 2019 r.), tuż po wyjściu z więzienia. Włodarczyk zabrał dwie ukochane kobiety na Galę Derby na warszawskim torze wyścigów konnych Służewiec.

Marcin Najman pokazał, jak teraz wygląda jego żona. Lawina komentarzy, wszyscy to zauważyli

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Włodarczyk w MMA?

"Diablo" Włodarczyk - kolejne walki

Warszawiak ma na koncie aż 65 zawodowych walk w boksie, ale już tuż po wyjściu z więzienia błyskawicznie pojawił się temat jego kolejnego starcia. Od kilku lat Włodarczyk ma otwarty konflikt z Arturem Szpilką i kibice chętnie zobaczyliby rozwiązanie sporu w walce. "Diablo" namawia "Szpilę" do pojedynku w boksie, jednak zawodnik z Wieliczki zadebiutował ostatnio w KSW i chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata w MMA. Andrzej Wasilewski, promotor Włodarczyka, przyznał, że jedne z pierwszych słów jego podopiecznego po odsiadce były skierowane w stronę Szpilki. "Czy ten patus nabrał odwagi?" - miał spytać niespełna 41-latek. Czas pokaże, czy panowie skrzyżują w końcu rękawice.

"Diablo" o walce ze Szpilką: Kasa schodzi na drugi plan, to sprawa osobista
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze