Julita Najman i Marcin Najman

i

Autor: SE Julita Najman i Marcin Najman

Marcin Najman pokazał, jak teraz wygląda jego żona. Lawina komentarzy, wszyscy to zauważyli

2022-07-02 12:56

Marcin Najman od lat cieszy się szczęściem w życiu prywatnym u boku żony Julity. Szczęśliwa para na ślubnym kobiercu stanęła w 2013 roku i do dziś ich uczucie nie osłabło. Choć "El Testosteron" raczej rzadko publikuje fotki innych członków swojej rodziny, to teraz zrobił wyjątek. Sportowiec pokazał, jak wygląda teraz jego wybranka serca. Pod zdjęciem z miejsca pojawiła się cała lawina komentarzy.

Marcin Najman może mówić o wielkim szczęściu w swoim życiu. Jego sportowa popularność osiągnęła ogromną skalę, ale sprawy zawodowe to tylko jedna ze składowych wielkich radości. Ważniejsze jest to, że "El Testosteron" osiągnął spokój w życiu prywatnym. Od 2013 roku pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Julitą. Para ma też córeczkę, a na najnowszym zdjęciu widać, że całość rodziny dopełnia uroczy piesek. Jednak to właśnie widok żony Najmana był dość zaskakujący. Choć w przeszłości sportowiec wiele razy pokazywał się publicznie z wybranką serca, to w ostatnim czasie raczej nie publikował nowych zdjęć w mediach społecznościowych w jej towarzystwie. Dla fanów Najmana była więc to prawdziwa gratka, że mogli zobaczyć, jak wygląda teraz żona zawodnika MMA.

Mariusz Pudzianowski był bezradny przekazując fanom fatalne wieści! Z wielkich planów nici, gwiazdor KSW nic nie mógł zrobić

Tak wygląda teraz Julita - żona Marcina Najmana

Na zdjęciu ze wspólnych wakacji Marcin Najman pozował wraz z całą rodziną. Fotka, jaką opublikował pokazuje wyraźnie, że jego żona mimo upływu lat wciąż wygląda olśniewająco. Zapewne wiele osób może tylko zazdrościć tej wiecznej młodości Julicie Najman. Nic dziwnego, że zdjęcie, które "El Testosteron" opublikował na Instagramie, błyskawicznie trafiło do fanów i rozeszło się po sieci w mgnieniu oka.

Pod fotką szybko pojawiła się cała lawina komentarzy. Choć często pod fotkami Najmana pojawiają się głosy krytyków, to tym razem wszyscy zauważyli fakt, że jest on niezwykle szczęśliwy w otoczeniu rodziny i zdecydowanie przeważały pozytywne opinie na temat obrazka.

Artur Szpilka nie zostawił złudzeń w sprawie walki z "Diablo" Włodarczykiem! Gwiazdor KSW nie owijał w bawełnę, jasny przekaz

Marcin Najman z rodziną

i

Autor: Instagram Marcin Najman z rodziną

Lawina komentarzy pod zdjęciem Najmana z rodziną

Wśród komentujących zapanowało przekonanie, że Marcin Najman dobrze zrobił, dzieląc się wspólnym zdjęciem z żoną, dzieckiem i pieskiem. "No i w końcu porządne zdjęcie panie Marcinie" - czytamy w jednym spośród wielu komentarzy. "Super rodzinka, powodzenia i formy" - dodał inny z fanów. Pojawiły się również pytania o kolejną walkę. Odpowiedzi w tej kwestii Najman nie unikał. "Już niebawem..." - napisał dość enigmatycznie, wzbudzając zainteresowanie fanów.

W poniższej galerii znajdziecie więcej zdjęć Julity Najman - żony Marcina Najmana

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze