Krzysztof Diablo Włodarczyk z najbliższymi na wyścigach na Służewcu

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

"Diablo" Włodarczyk zdradził, kiedy wróci na ring! Mocne słowa na temat promotora, to nie przejdzie bez echa

2022-07-04 13:36

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po pięciu miesiącach wyszedł z więzienia i od razu zaczął nadrabiać stracony czas z ukochanymi kobietami. Były mistrz świata wagi junior ciężkiej zabrał w niedzielę dwie najbliższe mu osoby na warszawski tor wyścigów konnych na Służewcu. Z kolei w poniedziałek "Diablo" odwiedził redakcję "Super Expressu".

"Diablo" w ostatnich kilkunastu miesiącach po raz drugi trafił za kraty za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- Najgorszym momentem w całym moim życiu było to, że kiedy wyszedłem, to córka bała się mnie. Uśmiechała się, bo wiedziała, że jestem kimś znajomym, ale nie mogłem jej nawet wziąć na ręce - opowiadał Włodarczyk "Super Expressowi" po odbyciu pierwszej kary.

Nic zatem dziwnego, że teraz po wyjściu cały swój czas poświęca ukochanym kobietom - partnerce Karolinie Olszewskiej i 3-letniej Marii. "Diablo" zabrał je w weekend na tor wyścigów konnych - cała trójka bawiła się przednio, a Włodarczyk nawet na krok nie odstępował swojej córeczki. Nawet gdy ta postanowiła spłatać tacie psikusa i oddaliła się na kilka metrów, to za chwilę ponownie wylądowała w jego objęciach.

Zdjęcie, które chwyta za serce! Legendarny trener Gołoty i Adamka uhonorowany, wdowa i córeczka na uroczystości

Tak było w niedzielę. W poniedziałek Włodarczyk zawitał w redakcji "Super Expressu" i udzielił wywiadu Andrzejowi Kostyrze. Tuż przed nagraniem zdradził nam jednak, kiedy wróci na ring.

- Nie ma co czekać, chcę wrócić we wrześniu. Trenuję dalej z Andrzejem Liczikiem - powiedział nam "Diablo".

Od piątku w mediach aż huczy od plotek na temat jego ewentualnej walki z Arturem Szpilką. Ten drugi chciałby się jednak zmierzyć wyłącznie w MMA na gali KSW. Włodarczyk na razie ma jednak inne plany.

- Nie mam kontraktu z Andrzejem Wasilewskim, ale Andrzej jako jeden z nielicznych fajnie zachował się w tej całej sytuacji i wrócę na jego gali (grupa KnockOut Promotions, red.) - zakończył "Diablo".

Wyjątkowe chwile Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z najbliższymi. Po wyjściu z więzienia udał się w luksusowe miejsce, mamy zdjęcia

"Diablo" o walce ze Szpilką: Kasa schodzi na drugi plan, to sprawa osobista
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze