Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Miłosne sceny po meczu Polaków

Namiętne sceny po meczu reprezentacji Polski. Fani przyłapali Bartosza Kurka z ukochaną, jest zdjęcie

2022-08-20 12:30

Trwają przygotowania reprezentacji Polski do mistrzostw świata, które rozpoczną się za kilka dni. Podopieczni Nikoli Grbicia po dwóch meczach zapewnili sobie zwycięstwo w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, pewnie pokonując Iran oraz Argentynę w obu przypadkach wystarczyły na to trzy sety. Po zakończonym spotkaniu w piątek kapitan "Biało-Czerwonych" od razu poszedł do swojej żony.

Reprezentacja Polski po zdobyciu brązowego medalu w rozgrywkach Ligi Narodów, mocno przygotowuje się do najważniejszego wydarzenia w tym sezonie, czyli mistrzostw świata. Podopieczni Nikoli Grbicia w ostatnim czasie rozegrali sparing z Ukrainą, a 20.08 rozegrają ostatni mecz w ramach Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. "Biało-Czerwoni" są już pewni zwycięstwa w całym turnieju po wygranych meczach z Iranem oraz Argentyną. W ostatnim pojedynku będą podejmować reprezentacją Serbii, ponadto po zakończonym wydarzeniu na cześć legendarnego trenera, rozegrają jeszcze jeden sparing przed mistrzostwami świata z "Albicelestes".

Grbić wstawi Fornala za Śliwkę? „Nie drążcie, to nie pomaga Olkowi”

Zobacz także, jaki tatuaż ma Anna Kurek w galerii poniżej!

Sonda
Czy Polacy po raz trzeci z rzędu zostaną mistrzami świata?

Mistrzostwa świata rozpoczną się 26 sierpnia i będą rozgrywane w Polsce i Słowenii. Warto przypomnieć, że "Biało-Czerwoni" znajdują się w roli faworytów, ze względu na zdobycie tytułu mistrzowskiego w dwóch ostatnich imprezach z udziałem najlepszych drużyn z całego świata w 2014 i 2018 roku. Nikola Grbić nie będzie mógł liczyć na pomoc ze strony Wilfredo Leona, który w czerwcu przeszedł operację kolana i nie zdążył do końca wyzdrowieć, dlatego trener zrezygnował z jego usług. Serbski szkoleniowiec jest w kadrze zaledwie od początku 2022 roku, a już zdobył z reprezentacją Polski brązowy medal Ligi Narodów oraz triumf w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

Nikola Grbić znalazł receptę na sukces! Szkoleniowiec reprezentacji Polski podjął jedną decyzję, to ona wpłynęła na tak świetną grę

Bartosz Kurek z żoną

i

Autor: Instagram/Anna Kurek

Namiętne pocałunki po meczu reprezentacji Polski! Bartosz Kurek ma ogromne wsparcie od żony

Na wsparcie ze strony kibiców na pewno mogą liczyć wszyscy siatkarze, jednak już można było zauważyć po zakończonych meczach, że Bartosz Kurek skupia się tylko na tej jedynej osobie, czyli na swojej żonie. Po zdobyciu brązowego medalu w Lidze Narodów, oboje mocno się przytulili oraz zaczęli świętować sukces, podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera nie było inaczej, na zdjęciu udostępnionych w mediach społecznościowych przez Annę Kurek widać, jak szczęśliwe małżeństwo cieszy się po kolejnym zwycięstwie namiętnie się całując.

Marcin Możdżonek ostro o Wilfredo Leonie! Były reprezentant Polski nie popiera podejścia przyjmującego, mocne słowa

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze