Agnieszka Zyskowka

i

Autor: Zrzutka.pl

Tragedia

Nie żyje polska sędzia siatkówki Agnieszka Zyskowska. „Serca rozpadły się na kawałki”. Zmarła po walce z rakiem

2022-08-28 16:34

Tragiczne informacje napływają ze świata siatkówki. Arbiter Agnieszka Zyskowska zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową. Podstępny rak, niestety, wygrał… Smutne wieści zostały przekazane przez sędzię siatkówki Paulinę Boś. - Dziś po 11 nasze serca rozpadły się na milion kawałeczków. Z wielkim bólem w sercu chcemy przekazać, że odeszła nasza Agnieszka – napisała na Facebooku.

Cała rodzina siatkarska skierowała wzrok w stronę katowickiego Spodka, gdzie nasi zawodnicy walczą w niedzielny wieczór (28 sierpnia) w kolejnym meczu mistrzostw świata. Niestety, wcześniej większość osób pogrążyła się w zadumie i żałobie. Tragiczne informacje przekazała pani arbiter Paulina Boś, która poinformowała o śmierci Agnieszki Zyskowskiej, innej sędzi siatkarskiej. Pani Zyskowska od długiego czasu walczyła z chorobą nowotworową przewodów żółciowych wewnątrzwątrobowych.

Nikola Grbić ostro odpowiada na zarzuty rywali. Mocne słowa przeciwników o faworyzowaniu, stanowcza reakcja

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami

Nie żyje Agnieszka Zyskowska. Sędzia siatkówki zmagała się z nowotworem

Rodzina siatkarzy jest zrozpaczona. Wiele osób próbowało pomóc w tej nierównej walce. Na leczenie za granicą zbierano pieniądze w akcji "Walka o zwycięstwo w tie-breaku". O chorobie Zyskowska dowiedziała się na początku 2021 roku.

- Dziś po 11 nasze serca rozpadły się na milion kawałeczków. Z wielkim bólem w sercu chcemy przekazać, że odeszła nasza Agnieszka. Walczyła do samego końca. Miała serce pełne dobroci, była pomocna, radosna i serdeczna. Zawsze uśmiechnięta, nigdy się nie poddawała. Była walczakiem, naszą ostoją. Zapamiętajcie ją taką. Kochamy Cię Aga! O ceremonii pogrzebowej poinformujemy Was osobną wiadomością – napisała Paulina Boś.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?

Kim była Agnieszka Zyskowska?

Agnieszka Zyskowska była sędzią siatkarską. Miała uprawnienia do prowadzenia meczów śląskiej pierwszej ligi.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze