Nikola Grbić

i

Autor: Cyfra Sport Nikola Grbić

Afera na MŚ

Nikola Grbić ostro odpowiada na zarzuty rywali. Mocne słowa przeciwników o faworyzowaniu, stanowcza reakcja

2022-08-28 15:59

Kolejni rywale atakują reprezentację Polski. Wszystko ze względu na kuriozalny, jak za każdym razem, regulamin imprezy siatkarskiej. Inaczej nie było podczas mistrzostw świata. Kolejny raz gospodarz jest faworyzowany. Tym razem są to Polacy! Nikola Grbić odpowiada na zarzuty rywali, które pojawiają się kolejny raz. Zareagował stanowczo i dosadnie. Tego było trzeba!

Czy Polacy będą faworyzowani podczas mistrzostw świata w siatkówce? Rzeczywiście – tak jak w przypadku innych imprez w tej dyscyplinie – regulamin stworzono tak, by gospodarze imprezy mieli nieco łatwiej. Awans z fazy grupowej gwarantuje im rozstawienie z numerem 1 lub 2 w kolejnej rundzie, a to sprawia, że niemal pewny jest awans Biało-czerwonych do strefy walki o medale. Rywale wieszczą w tej sprawie wielką aferę, choć w siatkarskim świecie to nie pierwszyzna. Nikola Grbić w rozmowie ze Sport.pl odpowiedział na te zarzuty.

Bartosz Kurek na gorąco po meczu z Bułgarią! Kapitan reprezentacji nie owijał w bawełnę, wprost o swojej dyspozycji

MŚ w siatkówce 2022: Nikola Grbić ostro odpowiada na zarzuty rywalizację

Selekcjoner reprezentacji Polski Nikola Grbić został zapytany o to, co myśli o tym, że Polacy teoretycznie mają ułatwioną drogę do medalu. To pokłosie wielu zarzutów rywali. Reakcja naszego szkoleniowca mogła być tylko jedna.

- Nie prosiłem o to. Nikt nie pytał mnie o zdanie w tej sprawie. Może powinno się to przedyskutować wcześniej. Dowiedzieliśmy się o tym kilka dni temu. Co mogę zrobić w tej sprawie? Miałem powiedzieć: "Nie, nie, nie chcemy tego przywileju"? - powiedział Nikola Grbić w rozmowie ze Sport.pl.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?

Po chwili Grbić przyznał jednak, że rozumie rozgoryczenie rywali i ich postawę. - Jestem w stanie zrozumieć, że prawdopodobnie są tym urażeni – dodał.

Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy? Kiedy mecz Polska – Meksyk?

Reprezentacja Polski walczy w siatkarskich mistrzostwach świata. Kolejny mecz podopiecznych Nikoli Grbicia w niedzielę, 28 sierpnia. Rywalem naszej drużyny będzie reprezentacja Meksyku. Początek spotkania o godzinie 20:30. Relacja na żywo na Sport.se.pl! Zapraszamy.

Gwiazda reprezentacji Polski zapamięta to do końca życia! Podopieczny Nikoli Grbicia nie krył emocji w tak ważnej chwili

Najgorętsi polscy sportowcy bez koszulek. Gołe klaty jak ta lala! Do nich wzdychają fanki sportu [ZDJĘCIA]

Najnowsze